Skocz do zawartości

[Hamulce]Jakie hydrauliki


Meva

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
to teraz może powiedz gdzie kupiłeś te Formule?? bo na pewno nie u Gregorio gdyż tam wraz z pudełkiem dostajesz końcówki do skracania jak również jakieś uszczelki. A i kosztuje 60zł jak już taki dokładny jesteś!

Gdzie kupiłem to już moja sprawa, nie zmienia to faktu, że końcówki są bardzo drogie. I kosztują 64zł, taką informacje dostałem mailem od Gregorio dnia 13 kwietnia.

 

A tak chwalisz avida a ile tam kosztuje zestaw do odpowietrzania czasami nie coś koło 120zł!! Bo do Formuli 60zł! A i bez tego zestawu to Avida to możesz co najwyżej zapowietrzyć nie odpowietrzyć.

Nie wiem ile kosztuje i nie bardzo mnie to interesuje. Za skrócenie przewodów w Avidach (części + robocizna) zapłacę mniej więcej tyle tyle co za jedną końcówkę Folmuli, dokładnie 50-70zł (zależy gdzie)

 

Avid też ma swoje wady, trafiają się gorsze egzemplarze miałem Juicy 5, charczała i nie hmowała, dostałem 2 na gwarancji wszystko ok.

Felerny egzemplarz zawsze może się zdarzyć, miałeś pecha.

 

W shimano używasz płynu mineralnego(faine ceny są), częsci - pokaż mi sklep gdzie od ręki wszystko mają do Shimano!

Cyklotur w Poznaniu i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przegladnieciu tematu i nie tylko,zasiegnieciu opinie fachowców, to Formule wypadaja bardzo ciekawie,ale K24 z tym feedingiem :)

Trzeba by sie w takie zaopatrzyć...za 1000zł moge meic nówki na gwarancji...ale to troche duzo,szukalem czegos za 750-800zł.

 

Jak tak patrze na Allegro to Avid juicy Seven nie byly by duzo drozsze od mojego budzetu.... tylko,czy nadaje sie to do XC? Nie sa za mocne;p;p?

 

Co powiecie tez na humulce XTR z lekkimi tarczami Accenta na 6 srub?

 

I czy da sie jezdzic na 2 roznych hamulcach z przodi z tylu,czy lepiej kupic 2 takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayes 9 albo Avid julka wsio rawno jaka.

 

i potem długo długo nic

 

:wub:

 

mam deore 535 ale jest mój post właśnie i opis ich więc nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...