Skocz do zawartości
grzesiowu

[opinie] peak 29 carbon

Rekomendowane odpowiedzi

grzesiowu

witam

Jeżdżą jacyś ludzie stąd na tych ramkach? Ciekaw jestem opini szczególnie osób które już wcześniej jeździły na węglu. Jak z "usterkowością", rozczarowaniami etc. No i pytanie jak w odniesieniu do znanych chińców

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Ja rozmawiałem z chłopakami którzy składali dwa rowery na tej ramie. Na pytanie o jakość w stosunku do aluminium usłyszałem: podobna. Co to oznacza, ciężko powiedzieć.

Natomiast jeżeli się zdecydujesz to będziesz miał ogromny problem żeby tą ramę kupić, VELO już ich nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzesiowu

na allegro jeszcze są ... ale tak po prawdzie to myślę bardziej o przyszłym sezonie

z tego co piszesz to rozumiem że się rozeszły jak bułeczki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Rozeszły do tego stopnia że dzwonili z VELO czy nie chcą zwrócić ramy bo ktoś potrzebuje  :thumbsup:

Zresztą podobnie było z prostymi kierownicami Execute Carbon, teraz są nieosiągalne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
karo_fu

Natomiast jeżeli się zdecydujesz to będziesz miał ogromny problem żeby tą ramę kupić, VELO już ich nie ma.

Zależnie od rozmiaru i koloru, dostępne są ramy czarno-czerwone w rozmiarze S i M oraz czarno-żółte w rozmiarze XS i L.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6rz

jeżdżę na ramie karbonowej od kilku miesięcy , przebieg około 2 tyś. km. Zaliczone kilka rajdów oraz wypad trzydniowy w góry. Rama godna polecenie, w miarę sztywna z przemyślana geometrią. Jedyne co wymieniłem to zacisk w tylnym kole - otwierał się sam!!! Mały minus za spasowanie haków pod oś tylną - skrzypią!! smar silikonowy i po kłopocie. Rama wykonana poprawnie, lakier wytrzymały ( miałem wersje alu - wyraźnie słabszy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta