Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

[opinie] peak 29 carbon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzesiowu

grzesiowu

Maniak

• Użytkownik
  • 667 postów
  • Imię:grzesio
Garaż Rower

Napisano 12 czerwiec 2017 - 07:49

witam

Jeżdżą jacyś ludzie stąd na tych ramkach? Ciekaw jestem opini szczególnie osób które już wcześniej jeździły na węglu. Jak z "usterkowością", rozczarowaniami etc. No i pytanie jak w odniesieniu do znanych chińców

pozdrawiam

• 0

Reklama

Reklama

#2 skom25

skom25

Stary wyjadacz

• Użytkownik
  • 4070 postów
  • Imię:Filip

Napisano 12 czerwiec 2017 - 08:15

Ja rozmawiałem z chłopakami którzy składali dwa rowery na tej ramie. Na pytanie o jakość w stosunku do aluminium usłyszałem: podobna. Co to oznacza, ciężko powiedzieć.

Natomiast jeżeli się zdecydujesz to będziesz miał ogromny problem żeby tą ramę kupić, VELO już ich nie ma.

• 0

#3 grzesiowu

grzesiowu

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 667 postów
  • Imię:grzesio
Garaż Rower

Napisano 12 czerwiec 2017 - 12:05

na allegro jeszcze są ... ale tak po prawdzie to myślę bardziej o przyszłym sezonie

z tego co piszesz to rozumiem że się rozeszły jak bułeczki

• 0

#4 skom25

skom25

Stary wyjadacz

• Użytkownik
  • 4070 postów
  • Imię:Filip

Napisano 12 czerwiec 2017 - 12:10

Rozeszły do tego stopnia że dzwonili z VELO czy nie chcą zwrócić ramy bo ktoś potrzebuje  :thumbsup:

Zresztą podobnie było z prostymi kierownicami Execute Carbon, teraz są nieosiągalne.

• 0

#5 karo_fu

karo_fu

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 7 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 14:54

Natomiast jeżeli się zdecydujesz to będziesz miał ogromny problem żeby tą ramę kupić, VELO już ich nie ma.

Zależnie od rozmiaru i koloru, dostępne są ramy czarno-czerwone w rozmiarze S i M oraz czarno-żółte w rozmiarze XS i L.
  • 0

Reklama

Reklama

#6 6rz

6rz

Świeżak

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Imię:woytek

Napisano 07 lipiec 2017 - 22:31

jeżdżę na ramie karbonowej od kilku miesięcy , przebieg około 2 tyś. km. Zaliczone kilka rajdów oraz wypad trzydniowy w góry. Rama godna polecenie, w miarę sztywna z przemyślana geometrią. Jedyne co wymieniłem to zacisk w tylnym kole - otwierał się sam!!! Mały minus za spasowanie haków pod oś tylną - skrzypią!! smar silikonowy i po kłopocie. Rama wykonana poprawnie, lakier wytrzymały ( miałem wersje alu - wyraźnie słabszy).

• 0

Reklama

Reklama