Skocz do zawartości

[Sklep z butami SPD] Warszawa ?


Luqu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Przeglądałem forum ale nic konkretnego nie znalazłem. 

Gdzie w Warszawie lub bliskich okolicach znajdę sklep gdzie bezie można przymierzyć kilka modeli butów SPD ? Chodzi o raczej podstawowe modele ale żeby był wybór większy niz 2 sztuki i jakaś normalna rozmiarówka ? 

W ogóle czy ktoś może  poradzić gdzie pojechać żeby mozna było z kimś życzliwym pogadać o tym jakie pedały SPD itd.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józefów, Auto Kowalczyk: chłopaki naprawdę się znają i doradzą z doświadczenia a nie używając marketingowego bełkotu. Sam jestem stałym klientem od kilku lat.

 

Falenica/ Michalin, ulica Michalinki: malutki sklepik w garażu, ale sprzętu napakowane tyle że oczy na wierzch wychodzą. Uchodzą za najlepszy serwis szosowy w całej okolicy, na kilku fotkach widziałem całkiem sporo kartonów z butami.

 

Jak będziesz chciał to podam Ci dokładniejsze namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Postaram sie odwiedzic te dwa miejsca tylko musze znaleźć  odpowiedni czas bo mieszkam na kabatach i wyprawa w te okolice w godzinach popołudniowych to  droga przez mękę (oczywiście mówie o samochodzie). A tak poza tematem to Otwock, Falenica i okolice  to piękne miejsce do życia dla fana rowerów zawsze jak tam bywam zazdroszczę klimatu i naturalnej zieleni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak poza tematem to Otwock, Falenica i okolice  to piękne miejsce do życia dla fana rowerów zawsze jak tam bywam zazdroszczę klimatu i naturalnej zieleni 

 

Zgadza się, mieszkam na osiedlu, wyjeżdżam, 15 minut asfaltem dla rozgrzewki i już wskakuje na ulubione trasy: Świder, Górna lotnika, Mienia itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...