Skocz do zawartości

[Kross Panic] Inwestować czy sprzedać?


Szelbii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
 
Mój rower to Kross Panic z 2009 roku w rozmiarze ramy 19". Rower kupiłem jak byłem jeszcze 'młody i głupi' i chciałem mieć coś co super wygląda, wygoda zeszła wtedy na dalszy plan :/ W tym roku w zasadzie pierwszy raz mnie wzięło na jakieś częstsze wyjazdy. Jeździ się mi w zasadzie dobrze nic nie boli, ale to pewnie dlatego, że nie mam punktu odniesienia do 'normalnego' roweru. Kupiłem nawet do niego jakieś akcesoria typu błotniczek na przód, mała torebka podsiodłowa, multitool, lampka, wymieniłem tarczę i okładziny. W następnej kolejności musiałbym wymienić chyba cały tylny hamulec z tym, że nie wiem czy jest dalej sens iść w tym kierunku...
Mam 186cm, 74kg. Jeżdżę głównie po leśnych ścieżkach, często nie po tych najbardziej utwardzonych 40-70km, 2-3 razy w tygodniu jeśli czas pozwala.
Pytanie teraz co byście zrobili na moim miejscu; zrobić rower do porządku i jeździć jak jest czy sprzedać za 300-500zł i kupić coś pokroju Krossa A4? Jak dużą różnicę poczuję?

Specyfikacja Kross Panic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedź @Quell. Śmieszna sytuacja, bo przeczytałem ten wpis chwile po jakiejś 4 godzinnej męce z amortyzatorem z Panica, a wcześniej założyłem sobie, że jeśli nie uda mi się go doprowadzić do porządku to na 100% kupuję nowy rower.. no ale się udało  :laugh:
Przejrzałem już trochę forum w poszukiwaniu ewentualnego roweru i jeśli zdecyduję się na zmianę to kupuję Rometa Mustanga 1. Dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...