Skocz do zawartości
  • 0

Rower do jazdu po lesie


Gość Jarek

Pytanie

Gość Jarek

Witam, poszukuję roweru do jazdy w lesie do max 3-3.3tyś. Poszukując w necie i przymierzając w sklepach chyba najbardziej odpowiadają mi:

- Kross Level R2 do R4

- GT  Avalanche /ellitte (lub niższy) 27.5

- Romet Mustang 27.5

- Giant Talon 1LTD

 

Może warto niższe opcje rowerów i potem coś pozmieniać?

 

Mógłbym poprosić o opinie, ew. inne rady i propozycje. Ostatnio z braku laku jeździłem na rowerze żony ok 20km po lesie ale chce też dojeżdżać do pracy (głównie las ale też asfalt). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Romet Mustang 27.5 to bardzo ciekawa propozycja i zacząłbym właśnie od niej jeżeli szukasz dobrego i solidnego roweru do jazdy po ścieżkach leśnych, przy czym komfort jest tutaj na naprawdę dobrym poziomie, podobnie jak osprzęt. Na drugim miejscu Kross Level r4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek

Przymierzałem Rometa - niestety jest za wysoki, więc pozostaje Kross R...... No właśnie czy inwestować w R4, może R5 czy (dla początkującego) wystarczy R2-R3. Różnica cenowa między R5 a R2 to 1000zł  - możne je przeznaczyć na akcesoria typu kask, komputer, czy inne

 

I jeszcze jedno czy na pewno ten typ roweru jest najlepszy do jazdy po lesie (okolice Bydgoszczy), czy nie byłby odpowiedniejszy rower typu np. Kross Hexagon, czy Evado,  Merida Crossway lub podobne?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...