Skocz do zawartości

[zmiana kierownicy]


BartekTNUTS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moje pytanie dotyczy zmiany kierownicy w rowerze " B'TWIN MTB ROCKRIDER 340". Upatrzyłem sobie taką oto kierownicę:

 

https://www.bikester.pl/red-cycling-products-pro-devil-kierownica-mtb-o-318-mm-780-mm-czarny-464704.html?

 

lecz nie mam pojęcia czy nie było by problemów z jej montażem. Zauważyłem, że kierownica, którą zamierzam zakupić jest szersza od aktualnej, nie wiem czy to nie przeszkodzi w jej zamocowaniu. Nie wiem również czy przerzutki, które są zamontowane da radę w jakiś sposób zdjąć bo szczerze powiem nie dojrzałem tam żadnej opcji ściągnięcia ich (dorzucam jpg przerzutek post-204159-0-13957900-1494604135_thumb.jpg). Dodam, że jestem totalnym amatorem i proszę o dokładne wytłumaczenie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno od spodu jest jakaś mała śrubka zapewne na ampul która umożliwia przykręcenie/odkręcenie manetki.Co do kiery,to musisz zmierzyć jaką masz obecnie średnicę w miejscu mocowania z mostkiem.Wydaje mi się że masz obecnie 25,4.A swoją drogą,to raczej nie potrzebujesz takiej szerokiej kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...