Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w wyborze roweru


Gość Kuba

Pytanie

Gość Kuba

Witam serdecznie,

jestem rowerowym laikiem, do tej pory jeździłem jakąś tanią marketówką, a obecnie jeżdżę Unibike Mission (2010) po bracie . Szukam roweru crossowego, bardzo uniwersalnego ponieważ głównie jeżdżę po drogach asfaltowych, ale zdarza mi się też zapuszczać na leśne ścieżki, czy jakieś niewymagające górskie szlaki. Czy ktoś mógłby rzucić okiem, czy rower który znalazłem jest wart tej ceny? http://www.rowerowyoutlet.pl/rowery-crossowe/53-stevens-7x.html

Będąc szczerym nie znam się zbytnio na osprzęcie, mój budżet to maksymalnie 3 tys. złotych, jeśli nie ten rower, to może ktoś doradziłby mi coś innego? Może być nowy, choć wolałbym chyba kupić jakiś rower lekko używany, ale z wyższej półki. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie. Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Może zerknij na model Krossa Evado 6.0, miał już swoją premierę jakiś czas temu, ale właśnie dlatego zmieścisz się w podanym budżecie. Amortyzator przedni SR SUNTOUR NCX D Coil z hydrauliczną blokadą skoku, 27 biegowy napęd Shimano z przerzutkami Deore- osprzęt robi bardzo dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...