Skocz do zawartości

[scott dealer]


Topielec

Rekomendowane odpowiedzi

Dawniej sklep nazywał się Sports Men i był w Katowicach na ul. gen. Zygmunta Waltera Jankego 59.

 

Opinia jak d..a , każdy ma swoją, ja jeszcze chciałem realizować zamówienie w starym sklepie przed likwidacją i nic nie załatwiłem, także tego ;)

W opinie własnej i paru jeszcze znajomych biznesu bym z nim nie zrobił, ale skoro to ma być zakup akcesoriów czy sprzętu którego gwarancję możesz realizować w każdym innym punkcie PL i który znajduje się na stanie magazynowym sklepu to zakup jak każdy inny na odległość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej sklep nazywał się Sports Men i był w Katowicach na ul. gen. Zygmunta Waltera Jankego 59.

 

Opinia jak d..a , każdy ma swoją, ja jeszcze chciałem realizować zamówienie w starym sklepie przed likwidacją i nic nie załatwiłem, także tego ;)

W opinie własnej i paru jeszcze znajomych biznesu bym z nim nie zrobił, ale skoro to ma być zakup akcesoriów czy sprzętu którego gwarancję możesz realizować w każdym innym punkcie PL i który znajduje się na stanie magazynowym sklepu to zakup jak każdy inny na odległość...

 

dzięki :002:

jeżeli rzeczywiście to były sportsmen, to serwis był kiepski a ceny dość wysokie.

Do czego potrzeby Ci ten sklep?

 

Mam okazje kupić u nich rower, ale musiałbym załatwić transakcję on line, bo ma daleko. Dzięki za opnię :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam okazje kupić u nich rower, ale musiałbym załatwić transakcję on line, bo ma daleko. Dzięki za opnię

wiesz, jeżeli chodzi o zakup, to nie sądzę, że mogą Cię oszukać. Po prostu nie był to najlepszy sklep i serwis z jakim miałem do czynienia. Chociaż to dzięki ich serwisowi zacząłem sam grzebać przy rowerze i tak mi zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...