Skocz do zawartości

[Narzędzia] Obcinaczki do linek i pancerzy


Rekomendowane odpowiedzi

Uparty jesteś. W każdym z trzech przypadków pazur blokady jest identyczny. Wszystkie trzy nie oferują żadnej możliwości zaciskania końcówek. Mają te same kształty części tnących.

 

Kto oprócz długodystansowców-wyprawowców targa ze sobą warsztat? Może jeszcze przyczepkę z drugim rowerem w częściach?

 

Ja na szosie nie mam zamiaru mieć nic po za pompką, łatkami i multitoolem pozwalającym dokonać doraźnych napraw. Bez linek przerzutek czy z jednym hamulcem też można do domu dotrzeć a strzępiąca sie linka w polu mnie nie zatrzyma. Ostatecznie, gdybym wpadł na pomysł wożenia ze sobą końcówek to i multitoolem bez problemu da się zagnieść takie aluminiowe rureczki. Nie popadajmy w paranoję rodem z forum tactical.pl gdzie goście po bułki do sklepu chodzą obładowani jak na wojnę, bo wszystko się może zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie kłóćmy sie o takie y, ja rownież wychodzę z podobnego założenia ze do moich zastosowan domowych są w 100% wystarczające a jak zobaczyłem obcinaczki które pokazałeś i ktore są dokładnie takie same jak te z NEO a kosztują 3x więcej i są rzekomo dedykowane do roweru to przekonało mnie to ze to był dobry wybor

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...