Skocz do zawartości

[Rower] Romet Mustang/Rambler, opinie?


Fiskuss

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu pytałem o rowery Unibike fusion 29 i Giant revel 29er jednak Gianty biorąc pod uwagę osprzęt w stosunku do ceny wychodzą drogo. Z kolei Unibike Fusiona 29 nigdzie nie mogę kupić. Zjeździłem sklepy stacjonarne i wszędzie info że w tym roku już ich nie będzie. W internecie wymagają odbioru osobistego. 

 

Szukając czegoś podobnego natknąłem się na 2 rowery:

 

http://www.romet.pl/Rower,RAMBLER_29_3,10,707,711,14537,2017.html

 

http://www.romet.pl/Rower,MUSTANG_29_1,10,707,710,14527,2017.html

 

Przeglądam różne fora i ludzie często proponują marki typu Cube, Trek, Unibike, Giant, Specialized etc natomiast o Romecie raczej cicho. Za mała "renoma" czy jakościowo odbiegają? Bo osprzęt w danej cenie wygląda chyba bardzo korzystnie. 

 

Druga sprawa dziwi mnie ze na stronie Rometa nie ma podanych żadnych wymiarów ram, kompletnie nic, nawet przekroku czy długość rury, dobierając rozmiar więc chyba bez przymiarki się nie obejdzie tylko zazwyczaj sklepy nie mają kilku ram tego samego modelu na stanie :/

 

I czy Romet ma w gwarancji jakiś zapis co do maksymalnej wagi rowerzysty? I tak w ogóle jeżeli np Unibike dopuszcza maksymalnie 140kg a Kross 105 kg tzn że Unibike ma bardziej wytrzymałe ramy czy po prostu Kross postanowił "bezpieczniej" podejść do spraw gwarancji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamowiłem tego bialego Kruka Rometa Mustanga 1 za 2550. ze strony Rometa. KIlkanaście telefonów i emali i niedostepny nigdzie Zobaczymy. Ktoś na tym juz jezdził? Jakaś alternatywa dla tego roweru na 182 cm na miasto wały      ścieżki rowerowe po przesiadce z Krossa 27.5 na Alivio/XT ? Robię do  2500km rocznie, lekki teren, miasto, rower ma być bardziej szybki i wygodny z solidna ramą na moje 88kg. Marzeniem jest Cube Attention Sl ale jednak kasy szkoda, 4099 w sklepie,oglądałem Krossa , Brezzera Storm, Silverbacka Sola 3 i jednak Mustang 1 2017 sprzętowo jest w czołówce. Ciekawe czy Mustang ma blokadę manetki bo nigdzie tego w specyfikacji nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...