Skocz do zawartości

[Planowanie osób] szosą Hel-Świnoujście


Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa się zbiera. Przypuszczam, że celem łatwiejszego znalezienia osób trzeba będzie z góry narzucić termin lub ew. wziąć ad hoc 2(3) dni wolnego i z weekendem będzie 4(5) dni w trasie:)

Witam! Czy ten przejazd wybrzeżem jest aktualny? Wyklarowala sie już jakas ekipa?
Pozdrawiam

 


Albo nawet na tydzień pojechać, do ustalenia!

Ekipa się zbiera. Przypuszczam, że celem łatwiejszego znalezienia osób trzeba będzie z góry narzucić termin lub ew. wziąć ad hoc 2(3) dni wolnego i z weekendem będzie 4(5) dni w trasie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mącić :)
 w tytule masz Hel Świnoujście a w pierwszym poście Świnoujście Hel
 to w którą stronę jedziesz ?
 lepiej według mnie  jechać z Helu do Świnoujścia.

 

z lewej na prawą wszyscy jada a z prawej na lewo  chyba tylko ja jechałem.  Ze Świnoujścia ponoć  jedziesz z wiatrem który ma wiać z zachodu chyba dla tego  luszdzie wybierają taką opcję a prawda jest taka że  zawsze jest pod wiatr :)  (  jechałem rok temu ).  . I właśnie ci ludzie jadący z naprzeciw  mówili mi jak wyglada droga przede mną, a wyglądała różnie po obfitych opadach deszczu  a czasami braku ścieżki rowerowej R 10 .
ps. odradzam jazde tylko po czarnym - droga piękna ale dla samochodów. Brak pobocza i bardzo szybki ruch samochodowy.
pozdrawiam i zapraszam na kawę ..( mieszkam po  drodze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StaryJanek

Będziemy jechać po jak to określiłeś - czarnym, bo jedziemy szosówką,

widziałeś kogoś kto szosówką jedzie po lesie?:)

 

nie chce mącić :)
 w tytule masz Hel Świnoujście a w pierwszym poście Świnoujście Hel
 to w którą stronę jedziesz ?
 lepiej według mnie  jechać z Helu do Świnoujścia.

 

z lewej na prawą wszyscy jada a z prawej na lewo  chyba tylko ja jechałem.  Ze Świnoujścia ponoć  jedziesz z wiatrem który ma wiać z zachodu chyba dla tego  luszdzie wybierają taką opcję a prawda jest taka że  zawsze jest pod wiatr :)  (  jechałem rok temu ).  . I właśnie ci ludzie jadący z naprzeciw  mówili mi jak wyglada droga przede mną, a wyglądała różnie po obfitych opadach deszczu  a czasami braku ścieżki rowerowej R 10 .
ps. odradzam jazde tylko po czarnym - droga piękna ale dla samochodów. Brak pobocza i bardzo szybki ruch samochodowy.
pozdrawiam i zapraszam na kawę ..( mieszkam po  drodze )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 w pierszym poscie napisałeś "szosą (ew. nie - szosą :))" więc odniosłem się do tej cześci raczej NIE SZOSĄ .

nie chodzi mi szosą po lesie latać, ale wzdłuż lini brzegowej jest R10 w ogromnej części utwardzona różnymi nawierzchniami ( kostka , asfalt, kamienny bruk)
no ... tylko nie mów ,że jedziesz drogą 213, jest delikatni mówiąc nie fajne. ( znam to z autopsji ).  Pojedziesz , wrócisz i sam się przekonasz . Generalnie polecam właśnie tą R10 .
Ale to Ttwoja wycieczka Twoje plany więc zrób jak sobie to wymyśliłeś bo najważniejsze jest to żeby był SUPER WYJAZD . Pozdrawiam i  have fun

Edytowane przez staryJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wżyciu nie mam zamiaru sie kłócić . wręcz przeciwnie :)  zapraszam na kawkę :)
Mówię tylko co myślę, bo przejechałem tę trasę kilka razy Władysławowo- Anklam  i z powrotem ścieżkami rowerowymi i asfaltem- droga główną(213) ,  jaki po prostu od wiochy do wiochy często kiepskim asfaltem.
I powiem, że w moim rankingu :) tej trasy wygrywa R10 Jednak nie jechałem nigdy szosówką. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Doczepiam się do wątku.

W najbliższy poniedziałek (czyt. 1-ego maja) wyruszam z kompanem z Gdyni docelowo do Świnoujścia - trasa turystyczno-krajoznawcza z noclegiem pod namiotem/ew. wynajem pokoju.
Wiem że info znienacka, ale jeśli ktoś czyta i jest chętny to zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...