Skocz do zawartości
  • 0

Diamondback myers 2.0


Gość Mateusz

Pytanie

Gość Mateusz

Rower ten jest teraz na e-polbike przeceniony z 4999 na 2999 zł więc chyba warto. Nada sie do lasu, asfaltu i robienia wheelie? Jeśli nie to moze macie jakieś swoje propozycje? Dodam, że do tej pory świetnie mi się jeździło na jednym kole rowerem mission unibike z 2008 lub 2009r (wydaje mi się że ma to jakieś znaczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Nie kupiłem. Kurde ten rower na papierach wygląda pięknie w porównaniu do rowerów za 3000 zł. Najgorsze jest to, że na internecie nie ma żadnej recenzji tego roweru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też się boję że tak tylko na papierze... :icon_confused:  Możesz jeszcze napisać czy kupiłeś, czy nie ? Najwyżej zainwestuje w heista bo on zbiera dość dobre opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Nie kupiłem Myersa. Heist 1.0 i 2.0 wydaje mi się gorszy od myersa 2.0. Na dodatek z tym myersem jest dziwna sprawa bo na jednej stronie pisze że ma napęd 2x10 a na innej 1x11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin86poznan

Ja zamówiłam 12 kwietnia i czekam. Rower ma napęd 2x10 i 1x11 tak ja jest ma dwie wersje. W zeszłym roku kupiłem heista od polbike i zadowolony. Komentarze na allegro potwierdzają specyfikację. Dostanę rower to dam znać ale nie wiem czego się bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Myers 2 wychodził w dwóch wersjach tak jak Heist czyli napęd 1x10 i 1x11. W zeszłym roku kupiłem Heista 1.0 w Polbike i super rower chociaż lepiej było dołożyć do 2.0. Dokładnie 12 kwietnia zamówiłem Myers-a 2 więc jak dojdzie dam znać, ale czytałem komentarze na ich profilu allegro i dwie osoby co kupiły Myers-a potwierdzały specyfikacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...