Skocz do zawartości

[szosa] Cube peloton


furgon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chyba dopadł mnie kryzys wieku średniego, bo po 40 postanowiłem pojeździć na rowerze szosowym .Po śledzeniu allegro nie wytrzymałem i wcisnąłem kup teraz http://allegro.pl/show_item.php?item=6751384020  W sumie to już musztarda po obiedzie bo rower kupiony, ale chciałem Was poprosić o ulokowanie w czasie roweru z linku. Ile to może mieć lat? Zaczynam mieć wątpliwości, czy mnie nie poniosło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

105 na 9 rzędach robiono od 1999 roku. No chyba że ktoś przełożył osprzęt. Zresztą coś jest namieszane - kaseta jest na 8 rzędów , klamki na 9 - pewnie koła od innego modelu podmienił gdzie nie wchodzi kaseta 9 ......

Zresztą wystarczy wklepać do google numer telefonu żeby przekonać się że to handlarz sprowadzanym z zachodu badziewiem.

Kurcze Słupca , Golina czy Drezdenko to miejsce w którym nie kupuje się samochodu , teraz widać że roweru również ....

Było kupić Tribana 520 na wyprzedaży ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie :) Chyba powinienem Was o to zapytać przed zakupem. Co do ilości rzędów w kasecie to ja na zdjęciu widzę 9, zobaczymy jak przyjdzie. A miało być tak fajnie. Może ktoś coś pozytywnego powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprzedałem swojego Cube Peloton z 2013 roku z trzema kompletami kół i napędem 105 5700 w dobrym stanie za 2000 zł. Okazje się zdarzają :) (sam kupiłem nowego treka emonde na 105 5800 z zeszłego roku za 3999 zł), więc szukaj dalej. Ten rower to znacznie starszy model. 

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na start często przy używanym trzeba dorzucić troszkę grosza. A może nie - gdy przyjdzie się okaże.

Byleby nie leżał nieużywany - sam zaczynam przygodę z szosą, już pierwsze kilometry za mną - gorąco polecam, to nie jest zwykła "jazda na rowerze" :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rower już jakiś czas temu dotarł. Przyznam że byłem pełen obaw, które umocniliście ;) Ogólnie jestem bardzo zadowolony, rower wizualnie i technicznie suuper, na wszelki wypadek wyczyściłem i nasmarowałem i chyba jedna linka do wymiany, bo lekko rudością zajeżdża. Nie wiem gdzie i jak ludzie przechowują rowery ale na tym lat nie widać. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy zakładać nowy temat, ale mam chyba mały problem :) W niedzielę ok 40 km od domu zauważyłem na tylnej gumie , na jej bokach wiele wystających niteczek. pomyślałem guma do wymiany . Zamówiłem dwa continentale, dwie dętki itd, są już w paczkomacie. Pomyślałem że ściągnę sobie wieczorkiem gumy i rano podjadę po nowe i rano zmienię,.. i tu zonk. Złamałem dwie łyżki przy próbie zdjęcia opon. Sprawiają wrażenie przyklejonych do obręczy. Przepraszam za pytanie, (może być zabawne dla fachowców) ale jestem całkiem nowy w temacie. Czy mogą być to szytki, czy robię coś nie tak ? Stare opony to hutchinson equinox kewlar, obręcze to mavic cxp22. Założę na te obręcze CONTINENTAL Ultra Sport + dętka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...