Karbon Napisano 27 Września 2006 Napisano 27 Września 2006 Witam. Chcę kupić jakąs dobrą kurtkę zimową na rower. Chce wydać około 300 zł. Więcej nie widze sensu. Zastanawiam się nad Accent'em El Nino. Znacie może takie kurteczki? A może jakieś inne? Pozdrawiam.
maciejtca Napisano 27 Września 2006 Napisano 27 Września 2006 Biemme Folsom http://www.otbike.pl/pokaz_produkt.php?idprod=1486 mam i moge z cala pewnoscia polecic
gubic Napisano 3 Października 2006 Napisano 3 Października 2006 A ja myślę, o czymś takim http://wolfgang.pl/index.php?p=shop&product_id=69 -dobra cena,tylko tak naprawdę nie wiem czy to polar czy kurtka? Dokupic Do tego polar i ubierać pod tą kurtkę,czy lepjej zakupic coś większego "na nią"Myślę że jeżeli założę ją na koszulkę i nic więcej to trochę zimno może być Jak oceniacie właściwości tego materiału?Ktoś ją posiada?Nadaje się na rower?
topol Napisano 3 Października 2006 Napisano 3 Października 2006 temat i to dosc wyczerpujacy,juz istnieje!!
gubic Napisano 3 Października 2006 Napisano 3 Października 2006 Niestety ani na tym,ani na innych forach nie mogę znaleźć nikogo kto nosiłby ten polar i mógłby podzielić się opinią.Jeżel gdzieś znalazłeś to b.plz o linka
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.