Skocz do zawartości
  • 0

[Różne] Testy, Team Rowerowy, Bike Fitting, Wspólna jazda....


SuperSportowy.pl

Pytanie

Temat bardzo szeroki i rozwojowy, w tym wątku będziemy pisać o różnych ciekawych inicjatywach, promocjach, wielu ciekawych możliwościach wspólnych wyjazdów, testów etc.

 

1. Testy rowerów - posiadamy kilka rowerów testowych - przede wszystkim marki Cannondale, więc będzie istniała możliwość bezpłatnego potestowania najnowszych rowerów. Istnieje też możliwość testów innych marek jak GT, Stevens, Merida, Cube lecz o zasadach i konkretnych modelach będziemy pisać później.

 

2. Bike fitting - co jakiś czas będziemy organizowali całodniowe fittingi w specjalnych cenach - także warto być z nami na bieżąco

 

3. Team MTB - posiasdamy własny team rowerowy MTB, wspólne treningi, wyjazdy, testy, starty, opieka trenera, serwisantów, korzystne warunki zakupów a przede wszystkim chwała i prestiż:) jeśli macie jakieś pytania, jest ktoś chętny do przyłączenia to serdecznie zapraszamy.

 

4. Facebook - zapraszamy do polubienia naszego Fan page

 

facebook.com/supersportowy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W kwestii bike fittingu współpracujemy z lokalnymi specjalistami z Warsztatu Treningu Velocity -  http://www.velocity.pl/ (cennik na stronie).

Chcemy też zorganizować możliwość przeprowadzenia fittingu przez www.wertykal.com, jednak w tym przypadku terminy są dość odległe i musimy uzbierać większą ilość chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Mała, może na wyrost uwaga:

jak chcecie wejść na nasycony poznański rynek to cenowo nie szalejcie.

Pierwszy z brzegu przykład 50ml Rohloffa konkurencja 22,90 w stosunku do 35,- na Waszej stronie.

Poznaniak centuś na koniec miasta nie pojedzie żeby kupić drożej ;), zamówi w sklepie na C.....

Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie.

Ale generalnie - powodzenia.

Edytowane przez michuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pamiętajcie, mamy na nieodpłatne testy 2 świetne maszyny na stanie:

 

1. F-si carbon 3 w rozmiarze L

2. F-si carbon 3 w rozmiarze M

 

Do tego wspomagamy się flotą Cannondale Polska, która okresowo do nas trafia i też dostępna jest na testy:

 

 

1.Monterra 27,5 AM3 M

2.Scalpel Si 29 Carbon 3 M

3,Scalpel Si 29 Carbon 3 L

4.Supersix Evo Carbon Disc Ultegra 54

5.Supersix Evo Carbon Disc Ultegra 56

6.F-si Carbon 3 M

7.F-si Carbon 3 L

8.Jekyll CRB/AL 3 M

9.Trigger CRB/AL 3 L

 

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, dawajcie znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jestem z Poznania i jeżeli będziecie mieli dobry serwis to zdobędziecie klientów nawet mając drożej. Ja nie serwisuje roweru bo po kilku próbach w różnych punktach postanowiłem robić go sam;)

 

Co do klubu MTB można wpaść bez zobowiązań? Chciał bym pojeździć, potrenować, pogadać ale jako członek klubu się nie nadam bo nie mam tyle czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jestem z Poznania i jeżeli będziecie mieli dobry serwis to zdobędziecie klientów nawet mając drożej. Ja nie serwisuje roweru bo po kilku próbach w różnych punktach postanowiłem robić go sam;)

 

Co do klubu MTB można wpaść bez zobowiązań? Chciał bym pojeździć, potrenować, pogadać ale jako członek klubu się nie nadam bo nie mam tyle czasu.

 

Hej Marcin, nie wiem jakim cudem umknął nam Twój post i nikt na niego wcześniej nie odpowiedział - przepraszamy, Co do serwisu to zdecydowanie nie mamy się czego wstydzić i spoglądając na inne serwisy ceny mamy raczej z niższej półki - serwisowo zajmujemy się wszystkim - od prostych napraw po widelce, dampery, leftiego itp. Mamy 3 serwisantów z czego 2 gości posiada już kilkunastoletnie doświadczenie - choć nadal są młodzi:)

 

Co do teamu zapraszamy na rozmowe - można przystąpić oczywiście bez zobowiązań. Wspólne treningi, starty w gogolMTB czy Solid, rozpiski treningowe, spotkania, testy rowerów, wyjazdy na single, preferencyjne zakupy i serwisy itp

 

Korzyści trochę jest także zapraszamy do któregoś ze sklepu albo o zostawienie jakiejś informacji na mail team@supersportowy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwaga!

 

Na hasło FORUMROWEROWE.ORG rabat -10% na wszystko!! Wystarczy przyjść i wyrecytować hasło. Przy zakupach przez stronę supersportowy.pl w polu kupony wystrarczy wpisać podane hasło.

 

Rabat dotyczy wszystkiego co na sklepie - rowery, części, akcesoria. Śmiało możecie pisać o dostępności etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...