Skocz do zawartości

[Czujnik] Czujnik kadencji/prędkości na bluetooth


Laos

Rekomendowane odpowiedzi

BT jest też tańsze ale mogą być problemy. Ja dopiero co odebrałem Bion CX-320 i na Xperii x8 BT nie hula ale ant+ bez problemów. Na drugim fonie BT ładnie wykrywa i na dwóch apkach działa ale na stravie nie. Najlepiej jakbyś mógł sprawdzić w Deca czy gada z twoim urządzeniem bo cenę mają teraz fajną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki polecanie czujnik kadencji i prędkości przesyłający po bluetooth ? Na forum raczej mowa jest o czujnikach ANT+, ale ja potrzebuję przesyłający po bluetooth ?

Topeak Panobike speed & cadence jest spoko. Sprawdź, czy Twój odbiornik obsługuje BT4/Smart, bo to nie "zwykły bluetooth".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Twój odbiornik obsługuje BT4/Smart, bo to nie "zwykły bluetooth".

 

W specyfikacji Bluetooth nie znalazłem czegoś takiego jak Bluetooth 4 /Smart. 

Mój smartphone do którego tego czujnika chcę użyć obsługuje v4.1, A2DP. 

Zgodnie z tym co Topeak pisze na stronie "Smartphones with BLE 4.0 and Android OS 4.4 or above" takie są wymagania co do smartphona. Niestety można odnieść wrażenie, że czujnik współpracuje tylko z aplikacją Topeaka.

Z jakiej aplikacji/urządzenia korzystasz wraz z tym czujnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili już nie korzystam, bo przesiadłem się z telefonu na kierownicy w funkcji licznika na Garmina Edge 520/ANT+, ale nie miałem z Topeakiem żadnych problemów. Działa ze wszystkimi aplikacjami wspierającymi czujniki Bluetooth Smart / BLE. Ja używałem z Wahoo Fitness, Stravą i Runtastic MountainBike Pro (najbardziej mi pasowała z tych trzech, jak jeszcze używałem smartfona jako licznik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłem, że program który mnie interesuje działa zarówno z ant+ i BT. Smartphone mam potwierdzone od jednej osoby, że działa z Ant+ ale nic nie mogę znaleźć na temat BT/Smart.

Chyba jednak pójdę w czujnik Ant+.

 

Temat do likwidacji, ale nie widzę takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...