Skocz do zawartości

[ Nowy napęd ] 3x7 - Korba, kaseta, łancuch


pazdziochhh

Rekomendowane odpowiedzi

Miski suportu dokręcasz mocno czyli 20-30Nm. Zwróć uwagę, że występuje w jednej z nich lewy gwint i nie każdy klucz dynamometryczny to obskoczy. W praktyce mało kto korzysta w przypadku tego miejsca z klucza dyna - ze względu na średnicę nie jest łatwo taki gwint uszkodzić. Tam gdzie wymagane jest w miarę delikatne przykręcenie warto klucz mieć aby nie przedobrzyć np. śruby mostka, śruby obejm klamek i manetek, śruby zacisków hamulcowych czy śruby amortyzatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać ale zamówienie w bikestacji to zakup podwyższonego ryzyka - poczytaj opinie (szczególnie te najświeższe) http://www.forumrowerowe.org/topic/107234-sklep-bikestacja-opinie-o-sklepie/

Wykrakales, 7 dzień a paczki niema, dzisiaj takiego rabanu tam narobilem i niby wyslali, dostałem numer do śledzenia. Wczoraj też dzwoniłem i mówili że na dziś będzie, a dziś cisza więc wziąłem sprawy w swoje ręce. Jutro zobaczę czy wszystko na pewno jest

 

Wysłane z Galaxy S4-i9505 / CM14.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwsza zła opinia o nich. Nie pamiętam kto , ale ktoś pisał że z reklamacją u nich był problem i czekał chyba dwa miesiące jak dobrze pamiętam. 

 

Ja zawsze zamawiam na centrum rowerowym. Jakoś złożyłem u nich pierwsze zamówienie i tak mi zostało. Nie wiem jak tam z cenami u nich bo nigdy nie porównywałem , ale problemów z wysyłką nie ma , kontakt dobry no i raz tylko zdarzyło mi się , że towar podobno był dostępny od ręki a jednak musieli sprowadzić. Z tym że dla mnie było to bez różnicy bo i tak musiałem czekać na kasetę , która doszła jako ostatnia , tak więc luz i mogę polecić sklep :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem z centrumrowerowe, ale coś mnie tknelo na bikestacja.pl ceny były niższe, jeszcze musiałem paczkę przekierowac na firmę, bo w domu kurier i tak by mnie zastał. Sprawdzę dokładnie przy kurierze co jest w środku i czy nic nie jest uszkodzone

 

Wysłane z Galaxy S4-i9505 / CM14.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, troche czasu mineło :) czekałem aż zima odejdzie na dobre, stary napęd juz dojechałem całkowicie, wiec wczoraj sie zabrałem za wymiane całego napędu :) Teraz pozostaje tylko wybrac jakis bagąznik pod sakwe oraz inne błotniki pasujące pod bagażnik, bo ten tylny zapewne nie wjedzie pod bagażnik, . Ale i tak pod czas jazdy na mokrej powierzchni, i tak chlapie po butach i nogawkach, główna przyczyna jest brak błotnika po całosci, myśle ze pełny załatwił by sprawe, ktoś cos poleci ? Jedynie lekki problem mam z regulacją przerzutki tylnej, po pierwsze zle sie reguluje jak nie ma sie stojaka, wiec zamowiłęm taki mały na allegro pod tylne koło, wtedy bede miał wieksze pole do popisu, metodą prób i błedow chyba mi sie uda, jak nie oddam do serwisu. Tak moja leciwa maszynka teraz wygląda

 

https://drive.google.com/open?id=0B-2r-66ZzslAUmQtY0VmY1QyNFU

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...