Skocz do zawartości

[okulary]Zeppelin z 306


Bizon

Rekomendowane odpowiedzi

Okulary Zeppelin Z 306 jest to model z wkałdką korekcyjną.Cena to 59 zł -allegro.A co dostanie za tą cene -okularki wkałdke korekcyjna poręczny woreczek na okulary i szmatke do czyszczenia szkieł .

Okulary z wygladu są poprostu fajne przynjamniej dla mnie ,a jak wiadomo co mnie się podoba to nie musi się innym podobać . Mają duże szkła co powinno uchronić przed wpadaniem do oka róznego rozdzaju niechcianych instektów jak i błotka.Nie zawsze tak jest ,zdarza się ,że czasmi coś wpadnie.Zauszniki są wykonane z gumy i można je w "jakimś "stopniu regulować .Wkładka na szkła korekcyjne jest dosć duża co powoduje ,że widoczność przez szkła korekcyjne jest dobra .Myślałem że wkładka nie będzie sie trzymały bo dość dziwny jest jej montarz ,ale wbrew pozorom wkładka jest mocno osadzona .Szkła wmontowane w okluarach bardzo szybko mi się porysowały ,mnóstwo rys i do tego pękły przez sam środek.Są dość ciemne. O jeżdzie wieczorem można zapomnieć.Mam wrażenie że moje wcześniejsze okluary miały znacznie lepsze szkła.Poza tym okulary są dość ciężkie co od razu czuć.Oczywiście można sie do tego przyzwyczaić.Na wertepach okulary lubią się zsuwac z nosa -przydła by sie gumka która by je trzymała.Z oprawek w niektórych miejscach schodzi farba .Okulary mam jakieś hmmm nie wiem dokałdnie wiem tyle że kupione w tym roku chyba na wiosne .Jak za cena 59 zł to troche za dużo tych wad.Drugi raz nie zakupie tego produktu.Proponuje zainwestowac w coś lepszego i lżejszego.Dozbierac kasy i kupić raz i porządnie np kupić jakieś dobre okulary wymontować szkła i w ich miejsce wpakowac korekcje

 

 

img0097nv2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model okularów, tylko że srebrne, żałuję teraz że nie maja wymiennych szkieł. Następne okulary takie będą mieć obowiązkowo.

Jak jestem zmęczony po szybkiej jeździe, to po zatrzymaniu się, szkła korekcyjne potrafią zaparować. No może nie całe ale tylko w okolicach nosa i czoła.

Na szczęście moje szkła są jeszcze całe i nie porysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...