Skocz do zawartości

[Wycena] Specialized Stumpjumper FSR Elite Carbon 2011


Flat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam sie do zakupu roweru, chodzi o: Specialized Stumpjumper FSR Elite Carbon 2011

 

Niżej zamieszam link do tego co znalazłem w katalogu, bo wydaje sie to ten sam model, ale sa jakies drobne różnice:

- "mój" ma rame "FACT 8M" (w katalogu FACT 9M)

- "mój" ma przezutka tył ta sama ale z wozkiem carbon

- "mój" ma hamulce Shimano ale nie wiem jaki model są z "radiatorkami"

 

Link do katalogu:

http://www.katalogrowerowy.pl/kr/rowery/dhfrenduroall-mountaindirt/21829-stumpjumper-fsr-elite-carbon?pr_brand=Specialized&pr_order=asc&pr_sort_by=brand&pr_subcategory=58&pr_year=2011

 

Z tego co ogladałem to stan powiedziałbym ze idealny, laikiem nie jestem, ale tez nigdy nie miałem styczności z sprzetem w tych pieniadzach, posiadam aktualnie kellys beast 2012 z wymienioną praktycznie całą specyfiką(o 1-2 kalay wyzej), ale moja rama sprawia ze przy tym mój wydaje mi sie zlomem(ale ogolnie jest b.fajny)

 

Ile wart jest taki rower/ile warto zapłącić za taki egz.? czy warto kupić go ogolnie?, mam jakoś 180-181cm i rama jest w nim L(czyli ok?) w aktualnym kellysie mam 21,5" i wys. jest ok. ale długość jest za długa.

 

Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lepiej w jakich pieniądzach możesz go kupić a my się wypowiemy czy ktoś oszalał czy cena jest git.

Ciężko komukolwiek wyceniać sprzęt nawet go nie widząc...

 

Ogólnie fajny rower z dość neutralną geometrią czyli i po płaskim będzie fajnie się wozić oraz w terenie/ górach będzie sympatycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6k za dużo.... myślę że bliżej 5k .

Ja wiem że to carbon itd ale przy rynku wtórnym takim jaki mamy czyli rowery z całej Europy ściągane do polski można ustrzelić świetne roweru za nie wygórowane pieniądze.

Targuj się, a sprzedający jak wystawi na alle albo olx i nie będzie odzewu długo to sam zrozumie że cenę i tak zweryfikuje rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rower kupiony, wyrwany za 4,5k, jestem mega zadowolony bo stan idealny, hamulce podmieniam jednak na moje Elixir R bo z tego co sie przejechałem na tych co są SLX to elixiry mocniejsze, po za tym pierwsze wrazenia co do roweru "wow",

 

Zawieszenie pracuje jak dla mnie fenomenalnie, przy jezdzie rzeczywiście nie buja tyłem(jak zablokowany), na stojaco rowniez jest ok, a przy dziurach pracuje normalnie(po prostu jakby nie było nierówności), jedynie łozyska w korbie ciezko chodziły(przemyłem troche, smaru,oleju i chodzą ok) bede musiał sie tylko przyzwyczaić bo przedni amor jest wysuniety bardziej do przodu i troche inaczej sie jeździ, teraz tylko sobie wszystko wyreguluje na igłe tak jak lubię i czekam na lato haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...