Skocz do zawartości

Masa krytyczna! 22.09.2006


piotrek89xc

Rekomendowane odpowiedzi

JA bede a wraz ze mną około 10 osób. Ciekawe ile bedzie tym razem. ostatnio było ponad 300 osób hehe. policjanci mieli fajne miny. jak po rondzie kolesie na tylnych kółkach smigali heheh.;) Chcemy wiecej ścieżek !!!! Ludzie Świętokrzyskiego przybywajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo 2 lub nawet 3 razy wiecej osob niz pierwszym razem:) Co mi sie nei podobalo to troche zbyt duza predkosc (ostatnio bylo wolniej) co spowodowalo ze zbyt szybko pokonalismy wyznaczona trase. Druga sprawa to brak okrazen wokol rond. Na poprzedniej masie bylo to dosc ciekawym elementem:)

 

Nie podobalo mi sie tez zachowanie kierowcow - widzialem akcje z busami a o tej drugiej opowiadal mi kumpel. Jakby nie mogli poczekac te 10min... szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie co do akcji z busami to ja sadze, ze jezeli rowerzysta zajechal mu droge np. metr przed nim to jest wina tylko i wylacznie rowerzysty nobo jak mozna takim wielkim samochodem wychamowac? Tym bardziej, ze siedzie sie tam wysoko, jest to duzy szeroki samochod noi jak ma sie cos tak blisko siebie to jest widocznosc bardzo ograniczona. Calego zajscia nie widzialem ale jezli bylo inaczej to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle niezle. szkoda ze własnie niebyło okrązenie wokół rond. ale w sumie to przez to ze za duzo harta było :) niezmiescilibysie wszyscy:P Powiem jedno koło busa przeklenstwa poszły w ruch ;) Nie no nei ma bata było zajefakenbistycznie. ;)

 

Fotki z masy już dostepne na www.mtbcross.pl. Obczajcie moze sie znajdziecie na zdjeciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...