Skocz do zawartości

[skradziony rower] baza danych za granicą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

skradziono mi rower na terytorium UK (obecnie tam mieszkam), zgłosiłem to na policję w Anglii i zacząłem szperać po aukcjach, na angielskich stronach nic nie znalazłem, za to przeszukałem na allegro i znalazłem swój rower jestem pewny na 95%, co mam w takiej sytuacji zrobić, w grudniu będę w Polsce, muszę zgłosić kradzież w Polsce, czy policja ma bazę danych z Anglii?, ma ktoś pojęcie jak to wygląda?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz nikogo w Polsce, żeby zgłosili, że kradziony rower jest na aukcji i żeby zabezpieczyli dane oraz podjechali sprawdzić trop? Ty tylko byś musiał wysłać papiery roweru z nr ramy do kogoś w Polsce.

 

Albo kliknij Kup teraz jak jesteś pewien, że to Twój i już masz dane sprzedającego. Potem zgłosisz, że sprzedano Ci kradziony rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zakupem to bym uważał, żeby nie okazało się, że kolegę posądzą o paserstwo.

Myślę, żeby napisać do sprzedawcy o podanie nr ramy, jeśli poda i będzie to Twoj nr to zgłaszasz to na policję, jeśli będzie się wykręcał to znaczy, że coś kombinuje.

 

Tapatalk...pszemoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na polską policję i dziwnym trafem chcieli mi pomóc, podałem im numer ramy a oni mówią że nie mają takiego w bazie i muszę zgłosić to do nich z papierami osobiście. Wcześniej rozmawiałem ze znajomym policjantem i mówił że mają bazę europejska, to w końcu ktoś mnie oszukał z tą baza, wrócę wcześniej i zeznanie złożę a ze sprzedawcą się już skontaktowałem,ale nadal dręczy mnie pytanie jak jest z tą baza, czy tylko policja ma tylko polska czy też zagraniczna? Jest może jakiś policjant na forum?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...