Skocz do zawartości

[buty] northwave celsius gtx


maczet190399

Rekomendowane odpowiedzi

Temat butów zimowych jest obecnie na topie wiec i jak zacząłem się rozglądać. Mam możliwość zakupu northwave celsius gtx za 430 PLN nowych. Wydaje się to dobrą ceną. Natomiast nie wiem jak z jakością tego buta. Czy ktoś miał i użytkował ?? Jak się sprawował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je od roku, używane cały poprzedni sezon zimowy.
1. Genialnie szczelne od spodu. mogą zamoknąć tylko od strony górnej do kostki, jeśli nie masz spodni wyciągniętych na wierzch buta.

2. Najsztywniejsze jakie do tej pory miałem z butów MTB (używałem różnych modeli Shimano)

3. dosyć fajny system ściągania cholewki za pomocą linki - do tej pory nic się nie przetarło. Rzepy trzymają równie dobrze jak na początku.

4. Używam bloków Crank z metalową podkładką, więc nie miałem możliwości uszkodzić podeszwę o pedał.

5. Zimą buty są permanentnie rudo-szare od syfu z drogi, myć można tylko wodą, więc już mi się nie chce tego robić.

6. Przy -100 C komfort trzymały przez cały dwu godzinny trening - dłużej nie miałem okazji. Przy +50 C robi się w nich za gorąco. Ale to są subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...