Skocz do zawartości

[buty]


stumpjumper

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Diadory to raczej szukam czegos zupelnie innego bardziej Adidas Minnret ale akurat te z aukcji mi sie spodobaly

 

kwestia gustu, ale na 1 rzut oka to nie wydaja sie zbytnio masywne i moim zdaniem nie wytrzymaja zbyt dlugo , dlaczego tak napaliles sie na adidasa ? chodzi ci o buty typowo sportowe czy takie zeby tez sobie w nich pochodzic ?(minnret maja twarda podeszwe mozna w nich chodzic , ale sa lepsze buty turystyczne spd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o Adidasa... chodzi mi o buty na rowerek SPD ale do roweru gorskiego, jezdze bez stroju kolarskiego wiec wiekszosc butow glupio poprostu wyglada przy zwyklym stroju wiec szukam czegos co wyglada jak but trekingowy albo adidas w ktorym bede raczej jezdzil na rowerze glownie a nie chodzil, chodzi rowniez o wyglad buta a te minnret poprostu calkiem niezle wygladaja, a co byscie zaproponowali podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-250zł, bede musiał jeszcze dokupić bloki czyli jakies 50zł dodatkowo

 

http://www.allegro.pl/item126452197_nowe_b...lized_taho.html

 

chyba znalazlem cos interesujacego, mam tylko problem bo z rowerkiem dostalem pedały ritchey'a i teraz nie wiem jakie dokupić bloki aby to wszystko pasowało do siebie.

Moge dodać że mam teraz nakładki plastikowe shimano SPD i pasują do tych pedałów więc chyba bloki też beda pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...