Skocz do zawartości

[wspólna jazda] las kozłowiecki


Dexter_6669

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Chcił bym zaprosić wraz z g3man na wycieczke rowerową do lasu Kozłowieckiego na wysokości Zalesia.

Są tam takie górki, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Co wy na to??

Proponuje niedziele 24 września o 10 przed głównym wejściem do E.Leclerc na turystycznej.

Pozdro i Zapraszam wszystkich

 

P.s

wyprawa XC szosowe odpadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postraj się powiadomić jak najwięcej osób z LBN póki co pewne są trzy osoby i jeszcze dwie nie widzą.

A górki są po prostu super, jeśli ktoś dysponuje małą saperką to bym bardzo prosił. Bo można tam zrobić jeszcze dużo fajnych zjazdów, hopek i dropów, ogólnie każdy znajdzie coć dla siebie.

Trasa z pod E.Leclerc ma jakieś 35km w jedną strone + 10km na górkach i przed zachodem do domu, 75% drogi to szutry i polne tak że to XC

 

Serdecznie zapraszam wszystkich bikerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez chetnie bym sie zabral, tylko ze dopiero w czwartek mam ostatni egzam.

 

aha co do budowy czegokolwiek: saperkami to sie zakopiemy na smierc, zwykle lopaty by sie przydaly ;] jakby to miejsce mialo naprawde potencjal to mozna wsiasc w samochod, zaladowac lopaty i przekopac caly las, zrobic jakies northshore'y itp, ogolnie jestem za. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroche kiepsko.....

Koszmix też nie jedzie

Zmrok ty jedziesz bo nie wiem czy czekać na ciebie??

A co do łopat to by było spoko ale saperka wystarczy, skoro kijami też idzie

 

 

 

P.s Piotrek jedziemy jutro do rojaxu?? Bo ja jade na siłke o 9:20 odezwij się na GG na mase jedziemy bo piątek jest wolny w budowlance bo jakieś nadanie imiena czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...