Skocz do zawartości

[rower] 3500 zł kupie coś za to ?


hudinii

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu szukam roweru dla siebie, mam 178 cm wzrostu waga 72 kg długość nogi 82 cm z wyliczeń wychodzi mi rama 18,5". Jazda tylko raczej tylko po lesie. Ostatnio po przeczytaniu paru tematów zdecydowałem się na rower kross level b8 rozmiar M - 19"  (cena 3600 zł ) pojechałem po niego i jak się okazało rama lekko za duża co prawda nie siedziałem na niej ale do najmniejszych nie należała. Przy okazji wskoczyłem na TREKa Superflay 5 (cena 4200 zł) rama 18,5 " i wydało by się git jednak myślę nad tą ceną czy dam radę dołożyć :( Koledzy może wy mi coś poradzicie w cenie ok 3,5 tys. ? Wczoraj przejechałem się Krossem R8 (3400 zł) na kole 27,5 " i w rozmiarze M był w miarę ok. Tylko to 27,5" . Jeśli nic mi nie doradzicie to chyba zostanę przy tym Krossie R8 i będę się cieszył , że mam Rock Shox Recona. Dzięki z góry 

 

Edytowane przez hudinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro można dorwać Krossa Level A10 na kołach 26' za 4200 zł ( katalogowo 9000 zł), karbonowa rama, amor Fox, osprzęt SLX/ XT, jeżeli nie przeraża Cie "staromodny" rozmiar kół to warto się zastanowić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...