Skocz do zawartości

[ Rower górski ] rower trek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj byłem w sklepie, w którym chciałem zakupić rower i doczekałem się wkońcu, bo sprowadzono dzisiaj rower do sklepu:

 

http://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-g%C3%B3rskie-sportowe/marlin/marlin-7/p/2021600-2016

 

Tylko kolorystyka i cena inna.

 

Co sądzicie o tym rowerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower za tą cenę i osprzęt Altus/Acera? Chyba jakiś żart.. Tak osprzęt mają rowery poniżej 1200zł..

Za tą cenę absolutne minimum to Alivio ale jak dobrze poszukasz to spokojnie znajdziesz rower z osprzętem Deore.

Edytowane przez Marcin9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przykład takiej strony??

 

Bo dzisiaj byłem w innym sklepie, to mi zaproponowali http://skleprowerowy.bydgoszcz.pl/index.php?route=product/product&product_id=1682

 

Treka Marlina 7 wersja 2017 i został tam zmieniony amortyzator i jeszcze jedna rzecz, nie pamietam jaka i sprzedajacy chce go sprzedać za 2550, z gwarancja na 3 lata i dożwotnia gwarancja na ramę.

Edytowane przez AndzioK1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W treku już tak jest że za dość wysoką kasę dostajesz dość słaby osprzęt :P

Nie zawsze jednak tylko o osprzęt chodzi, sam kupiłem x cala 8 na średnim wyposażeniu i wcale nie żałuję bo geometria i komfort jazdy robią swoje, znajomi mają różne "skladaki" na lepszych częściach ale to ja jestem szybszy na podjazdach, zjazdach; i wcale nie rozchodzi się o umiejętności czy kondycje ;)

 

Zanim kupisz rower koniecznie się na nim przejdź, sam zobaczysz najlepiej który Ci leży, nie zapominaj jednak o tym osprzęcie, bo to oczywiście też mega ważne ( dla niektórych najważniejsze). Szukaj też modeli z poprzednich lat bo nierzadko idzie o świetne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Osprzęt Altus za 2500zł bardzo słabo...

 

 

Link?

 

http://skleprowerowy.bydgoszcz.pl/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=1682  Ten link działa, tylko pokazuje sie taka nazwa :D

 

http://www.bikesalon.pl/rower-trek-marlin-7-2017-kolo-29-czarnyczerwony

 

Patrzyłem po sklepach internetowych, oficjalnych stronach marek i osprzęt jest dokładnie taki sam.

 

Ja nie chce kupować używanego, bo nie chce się kolejny raz przejechać na używanych rzeczach.

 

Ja mam prawie 2 m wzrostu, wiec dla mnie jedynie rama 23. Byłem w sklepie u siebie w mieście, to zaproponowali mi ten co dałem wyżej, siedziałem na nim i wszystko spoko.

Gościu w sklepie mi mówił, że co z tego że ja chce dobry osprzęt jak rama nie dla mnie. Bo Kross, ma lepszy osprzęt, ale co z tego jak rama na mnie nie pasuje.

 

W sklepie w którym chcą mi go sprzedać, cena to 2550 zł.

 

PS. Mój kolega z pracy, kupił rower 8 lat temu w tym sklepie i do tej pory dobrze sie sprawuje. Inny znajomy, też kupował i też jest zadowolony.

Edytowane przez AndzioK1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem to rama/wygoda, to jak czujesz się na rowerze powinno być dla cb najwazniejsze, zwłaszcza jeśli myślisz tylko o jeździe rekreacyjnej. Sam odpowiedź sobie na pytanie czy wolisz mieć lepsze przerzutki czy czuć się na swoim bajku pewnie i mieć większy fun z jazdy, zamiast bać się wjezdzac w każdy ostrzejszy zakręt, z obawy przed wyrżnięciem z roweru bo siedzisz na nim czując się bardziej jak narciarz niż rowerzysta.

 

Gdy kupowałem swój rower miałem dokładnie ten sam problem, wybrałem komfort i jestem zadowolony. Pojedyncze części zawsze możesz skompletować w późniejszym czasie.

To co napisałem nie oznacza, że można olać sprzęt i patrzeć tylko na ramę, najlepiej znaleźć jakiś złoty środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...