Skocz do zawartości

[mostek wymiana] evado 3.0 - na większy


Lovesport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zakupiłem krossa evado 3.0 w rozmiarze ramy 19''. Niestety rower jest na mnie trochę za mały. W związku z tym pomyślałem sobie że mógłbym wymienić mostek. Chciałbym przesłać zdjęcie mojego mostka ale niesttey nie dam rady. Jest to chyba (nie jestem za dobry w osprzęcie rowerowym) mostek wciskany. Jego długość to 14cm. Średnica mojej kierownicy to 10cm. W internecie nie mogę znaleźć podobnego mostka z długościa 19-20cm.  Czy w ogóle takie są? Bardzo prosiłbym o poradę i ewentualnie wysłania linku z mostkiem. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

PS. Bardzo proszę o nieusuwanie tematu ze względu na to że chyba napisałem źle temat ale nie wiem dlaczego. Zastosowałem się do wszystkich zasad. Proszę tylko o ostrzeżenie i wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica mojej kierownicy to 10cm.

Co ty masz za kierownicę? 10cm grubości? :woot: Jak się ją trzyma? :whistling:

 

Teraz na serio.. :thumbsup:

Masz mostek typu ahead 1 1/8" czyli standardowy 

Musisz zmierzyć tylko grubość kierownicy w miejscu mocowania mostka bo tego niestety ja nie mogę sprawdzić.. Będzie 31.8 lub 25,4mm

Długość też masz pewnie 10 a nie 14cm

Podaj długość nogi i wzrost wtedy będzie można coś doradzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość od podłogi do krocza to 88cm. Przepraszam. Długość mostka zmierzylem tak jak przeczytałem w necie.. Od kapsla do środka kierownicy i było 10cm. Rower na pewno jest za mały. Przydałby się trochę dłuższy mostek i tyle.

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...