Skocz do zawartości

[2500] - MTB 29' - TNT20? - Gate10? Level B6?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Potrzebuje waszej pomocy.

Poszukuje roweru na 29' kołach , rower głównie do lasu/miasta ale wolałbym MTB.  Wymiary: 180cm/80kg. 

Chciałbym wydać na niego jakieś 2300-2500zł ale jak będzie ciut droższy i znacznie lepszy to rozważyłbym taką opcje.

 

Dzisiaj w rowerowym zaproponowali mi :

Kellys TNT 20 2014 - 2000zł ,  Kellys Gate 10 2015 - 2900zł oraz Kross Level B6 2015 -2700 .

Szczerze to jestem skołowany, i nie wiem co zrobić. Czy sprzedawca chciał mi wcisnąć niechciany model czy czy faktycznie jest on ok.

I czy wykorzystam cały potencjał roweru przy mojej jeździe.

 

Prosze was o pomoc , poradę , ew jakieś wasze propozycje (linki) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kellys Gate ma główkę ramy tapered, co umożliwi ewentualny upgrade amortyzatora w przyszłości, oprócz tego to te 3 rowery się praktycznie niczym nie różnią poza ceną (oraz tnt ma gorszy widelec)

a może coś używanego? np: taki tylko nie wiem czy rozmiar ramy pasuje, lepszy amor, reszta osprzętu podobna tylko sprzedający pisze że jedynie odbiór osobisty, może udałoby się dogadać na wysyłkę  :thumbsup:

tutaj też fajny, ale rama może być za duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kellys Gate ma główkę ramy tapered, co umożliwi ewentualny upgrade amortyzatora w przyszłości, oprócz tego to te 3 rowery się praktycznie niczym nie różnią poza ceną (oraz tnt ma gorszy widelec)

a może coś używanego? np: taki tylko nie wiem czy rozmiar ramy pasuje, lepszy amor, reszta osprzętu podobna tylko sprzedający pisze że jedynie odbiór osobisty, może udałoby się dogadać na wysyłkę :thumbsup:

tutaj też fajny, ale rama może być za duża

Dzięki za odp. Szczerze mówiąc jestem sceptycznie nastawiony do kupna używanego roweru, nigdy nie wiadomo co z nim robił poprzedni właściciel, i dlaczego go sprzedaje. A co do tnt to chyba gorsza półka o nawet nic z deore nie ma chyba że się mylę. Jakieś inne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...