Skocz do zawartości

[zacisk] shimano m447


DevilQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te magury to jest zestaw przód i tył czy jak to, bo niby z opisu to wynika, ale nic dalej nie jest napisane. Tak naprawdę to biednie o nich jest i w ogóle mało info na necie, ciekawe jak z częściami, ale jak mają z tworzywa korpus to nwm czy to dobry pomysł z ich kupnem. Albo je kupie, albo wymienię same zaciski na m615.

Edytowane przez DevilQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

399 to cena za jeden hamulec, mt5 kosztuje ponad 500 a mt 7 ponad 800. nie bierz zacisku 615, szkoda pieniędzy. jak znajdziesz 535 nowy 585, 596 i 660/666 i 675 ale z początku produkcji co ciężko oszacować to możesz wziąć. 

 

Czemu nie 615, bo ma taki sam problem jak 447 tylko duzo lepiej hamuje zanim ów problem wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak z kasą bd. Jak wyskrobię coś więcej to kupie 2x zacisk m675 (rozumiem, że w nich uszczelki dają radę?). Jak bd mało to sam wymienię uszczelki w tych hamulcach obecnych i klocki i tarcze. Ale dziwne, bo kilka dni temu napisałem do gg trading i nadal mi nie odpisali w sprawie uszczelek ;C Dobra dowiedziałem się, że shimano m445/446/447 i jeszcze kilka modeli jest rozbieralnych w 1 stronę - rozłożysz, ale nie złożysz tak jak trzeba. Więc tylko nowy zacisk. Postanowiłem, że biorę m675 + bh90 z nowymi oliwkami itp/itd, a pytanie czy banjo jest wraz z zaciskiem ? I jak by ktoś podesłał filmik, to bd bardzo wdzięczny, jak to banjo dokładnie złożyć i w ogóle skleić te przewody z tym wszystkim w jedną całość. A tutaj koszyk czy niczego nie zapomniałem: https://www.centrumrowerowe.pl/koszyk.html?ref=2a214

Edytowane przez DevilQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra dowiedziałem się, że shimano m445/446/447 i jeszcze kilka modeli jest rozbieralnych w 1 stronę - rozłożysz, ale nie złożysz tak jak trzeba.

Według mnie to ktoś po prostu nie umiał tego poskładać , który to pisał. 

 

 

 

a pytanie czy banjo jest wraz z zaciskiem ?

Nie ma , ale w przewodzie jest nabite. Potrzebujesz też do tego nowy wkład i oliwkę

 

 

 

Koszyk nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...