Skocz do zawartości

[rower] Solution 29 czy Level B2?


Pitero96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stoję właśnie przed zakupem nowego roweru. Pojeździłem trochę po sklepach w moim mieście i wybrałem dwa modele, które są najbliższe moim oczekiwaniom. Na nowy zakup mam przeznaczone +/-2000zł. Mam 182cm wzrostu i 72kg wagi. Rower ten ma mi służyć do codziennej jazdy, do wypraw do lasu, dosłownie do wszystkiego. Przede wszystkim ma jeździć i robić kilometry, a nie stać i się kurzyć w piwnicy.

Przechodząc do sedna, z oferowanych mi modeli najbardziej odpowiadają mi Author Solution 29 (2015r.) za 1900zł lub Kross Level B2 (2016r.) za 2200zł. Oczywiście oba sklepy oferują mi bonusy, z tym że minimalnie więcej oferuje mi sklep sprzedający Authora. Mają również model z tego roku, ale to już wydatek rzędu 2300zł, a jak zapewnia sprzedawca, model ten nie różni się praktycznie w niczym od poprzednika.

Jeżeli chodzi o specyfikacje to oba rowery są praktycznie identyczne, trudno doszukać się rażących różnic. Także w zasadzie co nie wybiorę to powinno być dobre. W innym sklepie zaproponowali mi Giant Talon 27.5 4 za 2200zł, ale z uwagi na rozmiar kół raczej go odrzucam, choć jest również ciekawy.

Co polecacie mi wybrać? Pytam raczej pod kątem przyjemności z jazdy, najlepiej osób, które miały styczność z tymi konkretnymi modelami. Chętnie rozpatrzę również propozycje innych rowerów.  Jeżeli rowery się niczym nie różnią to po co przepłacać, lepiej mieć te 300zł w kieszeni, ale jednak coś mnie bardziej skłania do zakupu Levela niż Solutiona, który jest jedną z ostatnich sztuk z tego roku w moim sklepie. Rower chciałbym kupić już w przyszłym tygodniu, a swój wybór chciałbym poprzeć wcześniej jego rozsądnym przeanalizowaniem. Z góry dzięki za wszelką pomoc w mojej sprawie! ;)

 

Edytowane przez Pitero96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...