Skocz do zawartości

[ster] trzeszczy , czym przesmarować?


duzy213

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam delikatny problem z moim rowerkiem , przy nacisku na ster strzyka i co bardziej irytujące podczas jazdy rytmicznie podczas pedałowania , na początku myślałem że to napęd , ale przy odciążeniu kierownicy przestaje strzelać , próbowałem dokręcić ale bez skutku , tutaj pytanie jak sobie z tym poradzić?? , myślałem o przesmarowaniu tylko czym??? , z góry dziękuję i pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety przypadłość mostków regulowanych i smar tu na niewiele się zda (ale zawsze możesz próbować). Ze sztywnych poszukaj czegoś z PRO (mają z kątem 35°) np. http://allegro.pl/mostek-pro-lt-90mmx31-8mm-35-szosa-i6301827700.html dobrać jeszcze tylko musiałbyś długość no i sprawdzić średnicę kierownicy (25,4 czy 31,8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , dzisiaj miałem chwilkę więc rozkręciłem mostek ,przesmarowałem smarem do śrub miedzianym  i mocno skręciłem i ster ,,ucichł,, ,na razie... , ale dalej podczas pedałowania było słychać ,,pykanie,,  , myślałem że wyjdę z siebie , wykręciłem skręciłem koła ,dokręciłem korby przerzutki i na końcu wykręciłem sztycę z siodełkiem , wyczyściłem skręciłem i pykanie znikło... :icon_lol:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...