Skocz do zawartości

[piasty] Element w środku piasty joytech


Beeen

Rekomendowane odpowiedzi

W tylnej piaście od jakiegoś czasu słychać było dziwny dźwięk, jakby latały tam łożyska luzem. Rozkręciłem wszystko i okazało się, że to nie łożyska tylko najprawdopodobniej ten element zaznaczony na zdjęciu poruszał się luzem w środku. Będę chciał teraz zmontować wszystko od nowa, tylko nie wiem z której strony te element powinien się znajdować, od strony napędu czy tarczy hamulca?

 

post-191896-0-94294100-1466959705_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już masz go luzem to może wrzuć dokładną fotkę, a nie jak leży wepchnięty gdzieś.

 

Zła wiadomość jest taka, że jeżeli gdzieś nie było mega luzu a to Ci po prostu latało to chyba piasta nie jest w najlepszej kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał teraz zmontować wszystko od nowa, tylko nie wiem z której strony te element powinien się znajdować, od strony napędu czy tarczy hamulca?  

 

 

 

Ten element jest w środku piasty, nie da się go wyjąć. W środku nim można ruszać tylko. 

 

No człowieku, zdecyduj się... Pytasz po której stronie ma być, a teraz piszesz że nie nie da się go wyjąć? 

 

Nigdy nie ściągałem bębenka, ale pewnie to jest podkładka dystansowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będę chciał teraz zmontować wszystko od nowa, tylko nie wiem z której strony te element powinien się znajdować, od strony napędu czy tarczy hamulca?  

 

Jeszcze raz... pytasz po której stronie ma być to zamontowane ale wyjąć się nie da... Chciałbym Ci pomóc, ale to co piszesz absolutnie nie ma sensu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musi wyjsc na 100%. Wyjales wszystkie uszczelnienia? Cyknij fotke po obydwu stronach piasty to cos pomyslimy.

 

Swoja droga to popelniles dwa bledy:

 

Nie zdjales tarczy wiec istnieje szansa ze ja koszmarnie wybrudzisz. Poza tym jest zasada ze konus rozkreca sie od strony nie napedowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...