Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Apdejt post-telefoniczny i post-emaliowy.

 

Pozostałe 3 Planetiksy odbieram dziś wieczorem, pozostały Pozaplanetoiksowiec został wczoraj wysłany usługą 48H czyli powienien dojść przed łikendem.

 

Czyli w łikend czeka mnie mega pakowanie i spróbujemy całość popchnąć lada-dzień-po-niedzieli...

 

Szacunek..

I.

 


Kłaniam,

 

Środkowo-Wieczorkowa niespodziewanka:

 

25081530089_05c45a2d3c_c.jpg

 

Mamy komplet :D

 

To na co jeszcze oczekiwaliśmy pocztowo było-przybyło, ostanie Planeciaki odebrane...

 

W piątek przemycam zorganizowane juz pudełaski i pakowanko.

 

Kuriera zamówię na poniedzielnik-fetornik czyli przy dobrych wiatrach do piątku całość powinna być u Adamosa.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Apdejt przedwysyłkowy...

 

Wszystko wstępnie popakowane...

 

 

24905472263_11b9759383_c.jpg

 

...ale skończyły mi się dwie rzeczy. Taśma i toner w drukarce  :icon_mrgreen:

 

Adresiki drukne sobie w poniedziałek w tyrce a po taśmę trzeba sie bedzie przejść jutro z ranka, coby opakowanie zewnętrzne sprokurować...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivan, ja nie wiem czy jest sens, żebyś jeszcze wszystkie adresy dodatkowo naklejał, skoro są opisane ksywą, a ja mam adresy. Na paczki i tak będą naklejane druczki.

A tak przy okazji zapytam zanim wypełnię druki: czy wszyscy zgadzają się na opcję wysyłkową Paczka48h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Przesyłarka zamówiona i zapłacona.

 

Przesyłka kosztowała 17.99 elżbiety, czyli po dzisiejszym średnim (5,6) 100,74 ziko.

 

Teraz uwaga, bo będzie skomplikowanie :P

 

W zwiazku z paru niedopłatami i nadpłatami (groszowe sprawy) koszt ten rozkłada się jak następuje:

 

100lar3k 0.00

beskidbike 0.00

adambieg 19.04

Adamos 9.52

Prezes 9.52

zukikiziu 16.24

drOetker 5.04

krzych0 12.32

Skwarek 9.52

marcin_ostrów 9.52

wojtek10611 9.52

Razem:      100.24

 

To koszt przesyłki UK-Polska. Adamos doliczy do tego koszta redystrybucji krajowej i z nim będziecie się ostatecznie za transport rozliczać.

 

beskidbike, zgłoś się chopoku, bo nie mam Twojego adresu i w konsekwencji nie wiemy gdzie dosłać Ci klamoty.

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

OK. Wszystko jasne i nieskomplikowane. :)

Czekam na ładunek i jak dojdzie, to rozsyłam wszystkim Paczką48, bo nie wątpię, że już nie możecie się doczekać zamówionych gratów. ;)

Kwoty za kabotaż krajowy i numery śledzenia przesyłek, zostaną podane w najbliższym czasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamos jeśli się zgadzasz to ja mam nadpłatę minimalną. Starczy akurat na to co ty musisz dopłacić, wiec jeśli chcesz to zamiast przelewać pieniądze po prostu pójdzie to z tych pieniędzy, które zostały u Ivana a mi od paczki pl odejmiesz ta kwotę jeśli ci pasuje to można tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej.

 

P.S. To wychodzi na to, że Paypal nalicza mniejszą prowizję dla odbierającego "opłaty za przedmioty" niż dla wysyłającego przy opcji "do znajomych", u mnie dodawało coś koło 10 zł z tego co pamiętam. Dobrze wiedzieć na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziwaczne to-to, ale nie poradzisz. Poza tym mam niejasne wrażenie, że Pajpal traktuje Polske i wysyłki piniedzy tam-i-z powrotem jak by to była wysyłka na Marsa.

 

Jak słałem pieniadze na SSEC, do Słowenii to nic mnie nie sczardżowało.

 

Nie mówiac już o kasie w obrębie UK.

 

A do Polszy zawsze cuś  :verymad:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...