Skocz do zawartości

Lublin


zmrok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ja sobie kupilem nawet kominiarke zimowa pod kask ;] ludzie od razu ze sciezki schodza ;) apropo sciezek skonczyli wreszcie robic odcinek tpsa-real-koncowy paderewskiego , jest ladnie, w miare rowno, bajki pomalowane i ludziki sobie spaceruja po czerwonym... ubieram sie i jade ich porozjezdzac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuję jakiejs opony, wazne zeby miała kawałek bierznika , jakoś nie wazna, rozmiar tez nie bardzo, chce sobie zrobic oponę zimową z kolcali a moja sie nadaje tylko do driftu. jakby ktos miał do sprzedania takową oponę to napiszcie na gg. proźba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@Lukas_Mako

podaj do siebie jakiś namiar, moze byc gg albo jabber, może jakoś uda sie ustawić na wspolna jazde...co prawda czasowo jestem mniej dyspozycyjny niz rok temu...pracuje a żona jest w ciązy wiec wiecej obowiazków

 

ps. napisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Ja mieszkam na Tatrach, blisko rozpoczynającej się koło Dworku Grafa ścieżki rowerowej. Jeżdżę na rowerze od trzech (lol) dni kiedy to kupiłam sobie coś innego niż składak ale bakcyla rowerowego łyknęłam około roku temu właśnie na składaczku. Chwilowo w te i wewte przemierzam jedynie ścieżkę rowerową i okolice zalewu, głównie rano bo popołudniami zajmuję się dzieciaczkiem i rowe... tfu... i mężem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

O frondziak, ja też ze skarpy - zachodnia strona od filaretów :)

A tak to jazda głównie na zachód (może tam nie będzie żadnej cywilizacji ;P), kierunek kazimierz, czasem pojedzie się gdzieś na południe na bychawę, krzczonów czy kraśnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...