Skocz do zawartości

Łączmy się!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

No płasko, ale można znaleźć ładne miejsca :( Chociaż w okolicach Włocławka to nie jest zbyt ciekawie, kilka ścieżek w gostynińsko Włocławskim Parku Krajobrazowym, i to trasy gdzie jest zero emocji. Kilka tras na "zawiślu" których jeszcze nie zbadałem i w okolicach Zarzeczewa jeden fajny zjazd po kamieniach. I na tym koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że można pośmigać, ale teraz cieżko z czasem, niedługo szkółka mnie się znowu zaczyna :wink: a w tygodniu praca :confused:.

 

Poczekamy aż się jeszcze więcej ludzi znajdzie i wtedy można jakieś spotkanko zrobić i pośmigać razem ;)

 

Hehe Kolumb co racja to racja, jak Merida zrobi ramę to nie ma *uja we wsi :wink:

 

Witam rowerzystów z równiny :)

 

P.S. Quit super Marlinek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radar może znasz w okolicy jakieś fajne trasy których ja nie znam :P ? W którą stronę świata śmigasz? Jakbyś miał kiedyś chwilę to możemy gdzieś pojeździć, może znajdzie się jeszcze ktoś chętny z okolicy :) Z tego co wiem to jest tu jeszcze przynajmniej jeden Toruńczyk (o nicku huhu; pozdrowienia dla niego ;) ) z którym miałem okazję w zeszłym roku parę km zrobić, ale nie wiem czy jeszcze odwiedza to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie będę gorszy... też się łączę!! ;)

Najbardziej to bym chciał mieszkać w.... Kotlinie Kłodzkiej... tam są fajowe tereny na rower. mmmmmm. A i Bike Challenge bardzo blisko. Koniec marzenia!!

Zawsze zostaje nam Myślęcinek, Dolina Śmierci i Glinki. No i dalsze eksploracje.

 

pozdrower

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubostroń i okolice są całkiem,całkiem Panie guit,czyż nie? :(

Okolice Lubostronia a dokładnie Jabłowskie Góry to chyba najlepsze okolice do jazdy w moim zasięgu. Drugie też ciekawe to za Mogilnem w kierunku Padniewko, Wieniec.

Z bardziej płaskich tras to polecam Szlak im. Szulczewskiego ze Strzelna do Przyjezierza. Prawie 14 km po lesie, płasko ale fajnie sie tam jedzie. Sporo piachu i można sie troche pomęczyć:). I na końcu mamy plaże w Przyju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kebaby :mellow: hmm zawsze cosik.

Jeżeli ktos lubi poszaleć na asfaltówce to w mojej miescince powstaje obwodnica jeszcze nie jest oficjalnie otwarta ale można szybko pojeździć. :mellow:

Droga jest idealna, zero dziur itp. ( bo jeszcze nie jeżdżą po niej wielkie osiemnastokołowce :D

Tam wykręciłem mój rekord prędkości :D (47,8 km/h) jak na rowerek o dużej masie i oponkach terenowych sądzę że to bardzo dobry wynik :blink:

Naprawde polecam tę trase. Ma 16 km(niecałe) droga ideał :blink:

Zapraszam serdecznie (na kebaby tesh) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...