Skocz do zawartości

Lista forumowiczów z Trójmiasta i okolic.


tichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imie Paweł I smigam na świeżo kupionym Scott'cie Aspect 40. Ogólnie to dopiero zaczynam swoją przygodę z rowerkiem i szlifuję formę bo jak na razie jest cienko :whistling: Ogólnie od poniedziałku do czwartku można mnie spotkać w Juszkowie i Pruszczu Gdańskim a w weekendy w Gdyni Dąbrowie. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś z okolicy aby pośmigać wspólnie a i czasem jakiegoś browarka wysączyć po ciężkiej trasie :) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam , takie małe XC jest tam do objechania, jak bedzie droga asfaltowa w lewo na Rumie a w prawo na Dębogórze ( jadąc od Puckiej z Gdyni ) , lecisz w prawo oczywiście, po wjeżdzie do lasu najpierw około 100 m prosto , potęp skręt 90 st w prawo, to samo 100-150 m i potem w lewo pod gókę do końca, na szczycie w lewo albo w dół ,jak juz sie chce, na razie obczaiłem takie małe kółko ale objadę tam więcej bo jest gdzie..:)

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imie Tomek,lat posiadam 15. Jeżdzę na Ktm'ie ultra flite :whistling: . Moje pytania na forum umieszczał za mnie mój kolega,teraz zamierzam robić to osobiście.

Mieszkam w Gdańsku,dokładniej na przymorzu koło bardzo znanego lokalu :D

Chętnie pojeżdzę z kimś po jakimś lesie. Bedę śledził wątek o ustawkach oraz czekał na wiadomości tak zwane "PW" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Piotrek, rocznik 1982.

 

Parafrazując Li Mu Bai z filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok: "Rower to tylko stan umysłu".

A tak bardziej na poważnie: jazda na rowerze jest dla mnie sposobem na odpoczynek po pracy

lub innych czynnikach stresu.

 

Bardziej konkretnie: dopiero od 2 miesięcy jeżdżę na rowerze (MTB) a przedtem miałem długą przerwę

(10 lat) więc nad kondycją muszę jeszcze popracować, co nie dyskwalifikuje mnie chyba jako kompana

na jednodniowe wypady po okolicach Gdańska / Trójmiasta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho, Marta z Wrzeszcza :whistling:

Rower w moim życiu gości od dawien dawna, ale sama przygodę z XC właściwie dopiero zaczynam. Staram sie śmigać jak często się da, ale dni coraz krótsze.. Jeżdże sama, zwykle po lasach trójmiejskich i jeszcze duuuużo tras przede mną :wallbash:

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho, Marta z Wrzeszcza :)

Rower w moim życiu gości od dawien dawna, ale sama przygodę z XC właściwie dopiero zaczynam. Staram sie śmigać jak często się da, ale dni coraz krótsze.. Jeżdże sama, zwykle po lasach trójmiejskich i jeszcze duuuużo tras przede mną :)

Pzdr!

 

Witaj jak będziesz miała ochotę na Oliwsko Sopockie lasy zapraszam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...