Skocz do zawartości

Świebodzice


h0lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość Gość_asia.kwiatek_*

ja jestem z wałbrzycha i szukam kogos z kim mogłabym pojezdzic bo reszta znajomych to lenie straszne. w zasadzie mysle o powaznej jezdzie takiej raczej czesciej niz zadziej, a samej mi sie az tak nie chce:) mam kelly's magnus na wlasnosc i do pełnej dyspozycji kone blast wiec spokojnie jesli chodzi o rower, ale szukam towarzystwa. moje gg 5841672 czesto na niewidocznym ale zawsze odpisze. czekam z niecierpliwoscia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Możemy zrobić jakąś wycieczkę w okolicach Świebodzic/Wałbrzycha, zahaczyć o trasę w Książu i Szczawnie, może Trójgarb lub Chełmiec, możliwości jest sporo. Może być nawet już w środę. Wybiera się ktoś może w okolicy na BikeFestival do Szklarskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić jakąś wycieczkę w okolicach Świebodzic/Wałbrzycha, zahaczyć o trasę w Książu i Szczawnie, może Trójgarb lub Chełmiec, możliwości jest sporo. Może być nawet już w środę. Wybiera się ktoś może w okolicy na BikeFestival do Szklarskiej?

 

 

Pdobrzan może chcesz do Czech jechać? uderzamy tak w ~5 osób razem ze Świdnicą, wyjdzie ok 100km (wiecej wiecej info w temacie Świdnica)

Dzisiaj ustatliliśmy że środa bedzie wolna ;)

Co do Szklarskiej to Nawrotek bedzie i Tobo(rekreacyjnie), Wax pewnie też. Ja chętnie bym wpadł ale maraton krzyżuje sie z moim wyjazdem nad morze :/ niestety

Jeszcze wpadniemy do Świebodzic/Wałbrzycha moze za 2 tyg, nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...