Skocz do zawartości

[wheelie]


dwaxon

Rekomendowane odpowiedzi

Na kazdym rowerze da sie "stuntowac" wystarczy chciec to po 1 ! Musisz duuuzo ciwiczyc i jeszcze raz cwiczyc... to tez podstawa.Ja cwiczylem dziennie minimum 4h i teraz po ok miesiacu umie przejechac ok 500-600m. Natomiast moj kumpel cwiczyl ze mna.. coprawda nie tak intensywnie ale sie staral jak mogl i nie moze ujechac nawet 5m...a to nie wina jego roweru bo sam na niego wsiadlem i tak samo moglem bez problemu jechac na kole.Oczywiscie wiadomo ze na swoim wychodzi juz lepiej to kwestia przyzwyczajenia i wyczucia roweru. Wystarcza mocne checi i zapal do cwiczen..potem samo wszystko wyjdzie :P

P.S Czarny93 cwiczyc z tylnim hamulcem czy bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale ja nie podnosze roweru aż tak wysoko koła żeby spaśc na plery tylko podnosze i staram sie balansowa ciałem i nawet wychodzi ;) Czy da sie nauczy tego triku bez używania hamulca?? I czy scentrowane koło może przeszkadzać ? (tylne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale ja nie podnosze roweru aż tak wysoko koła żeby spaśc na plery tylko podnosze i staram sie balansowa ciałem i nawet wychodzi :devil: Czy da sie nauczy tego triku bez używania hamulca?? I czy scentrowane koło może przeszkadzać ? (tylne)

Bez hamulca da rade jechac, ale za daleko nie przejedziesz. ja np przejade caly parking Lidla (a jest bardzo dlugi) bez hemulca, ale nie wyrabiam z pedalowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moim zdaniem jezeli koło jest mocno scentroawne to owszem moze przeszkadza bo nie potrzebnie bedzie ci wytraca rownowage ( prawo lewo ) .... mi jzu jako taki wheelie zaczeło wychodzic :devil: tylko mam problem, bo czasami przy podrywaniu koła odrazu lece na prawo albo na lewo i odrazu spadam ...

PZDR

arbuz92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wczoraj przejechałem z 10 metrów na tylnim z tym że 4 metry wheelie a 6 na tylnim na siedząco bez pedałowania i bym tak jechał jeszcze chyba długo ale skończył sie parking i ######...koło tylne o kraweżnik i flaczek...:) Dwie dziury ale już załatane i zaraz ide na rowereq :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tak samo jak u czarnego z tym ze teraz prawie wcale nie ujade, a na poczatku wakacji spokojnie parking lidla przejechalem...

Cos w rowerze chyba lezy wina. Wroce do polski to kupie sobie Treka jakiegos i zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny93 jak pisalem juz wczesniej trening czyni mistrza.Ja juz jezdze bez problemu :D A co do jazdy bez hamulca owszem przejedziesz z 20m ale jazde rozpoczniesz z predkoscia 10km/h a skonczysz z 35km/h ;/ poprostu przy jezdzie bez hamulca rower rozpedza sie coraz bardziej i nie nadarzasz z pedalowaniem przez co max bez hamulca to kilkadziesiat metrow :D

Jak pisales Czarny93 ze udalo Ci sie zrobic manuala tzn jechac bez pedalowania w powietrzu to jest juz coraz lepiej mniej wiecej na takiej wysokosci jak wtedy powinno byc kolo przy jezdzie wtedy tylko odpowiednia korekta hamulcami balans cialem i Droga Wolna :P

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i10.photobucket.com/albums/a137/hax...Nowyobraz-2.jpg

 

zdjecie mojego roweru dalem pare postow do tylu. Hamulca ja za bardzo nie mam jak uzywac bo nie siegam go palcami :whistling: (tzn siegne ale w tym czasie gleba bedzie), jak go przycisne to caly rower sie zaraz zatrzymuje i opada.

Ja jak podnosze kolo to zaraz lece na lewa strone, nizaleznie jak wysoko i tak na lewo. Czasami na prawo, ale zawsze na lewo :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...