Skocz do zawartości

[rower] mtb do 2200zł romet czy kellys


Misiaq1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie muszę wybrać między tymi dwoma i mam duży dylemat.

http://allegro.pl/rower-romet-rambler-6-0-26-2015-wyprzedaz-i6011925148.html

 

http://www.bikko.pl/rower-gorski-kellys-spider-70-2015.html

 

Miałem jeszcze do wyboru romet Mustanga 1.0 ale nie było na mnie ramy 19"

Mój wzrost to 180cm waga 70 kg długość nogi 84cm

 

Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza minimalnie lepszymi hamulcami Kellys przegrywa pod wieloma względami. Przede wszystkim gorszy amortyzator, mniej biegów i o klasę gorszy napęd. Tyle, że kupując Rometa musisz pogodzić się z niewyobrażalnym, gorszym niż rzeżączka wstydem posiadania roweru 26", którym to rozmiarem nie da się już jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz Rometa i ciesz się z jazdy. Nie daj sobie wmówić, że Ci za parę lat części braknie, bo jeśli już to będzie wyglądać tak, że po prostu tych najdroższych części dla ścigantów nie będzie - lekkie amorki, najlepsze obręcze i może najwyższe modele opon. Może dasz sobie z tym radę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

. Tyle, że kupując Rometa musisz pogodzić się z niewyobrażalnym, gorszym niż rzeżączka wstydem posiadania roweru 26", którym to rozmiarem nie da się już jeździć. 

 

Jak dla mnie chore podejscie do tematu, bo jak nie bylo wiekszych kół to jezdzilo sie do niedawan tylko na 26 calach i wszystkim to odpowiadalo a teraz co..?? Jest 29 i 27,5 cala i takie tylko trzeba kupowac bo 26 cali juz wstyd..?? Wstyd to takie odpowiedzi zamieszczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycmoze, nie mowie ze nie, ale czytajac nie mamy wglądu do tego jak to ktos pisze i z jakim tonem, nie stawiajac zadnych "obrazkow" nie mozna wywnioskowac ze cos jest ironia lub nie. A tamto zdanie nie wygladalo jak ironia, biorac jeszcze pod uwage to jak niektore osoby wypowiadaja sie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Kupiłem ten sam tylko że 100 drożej.

Elegancko zabezpieczony szybka wysyłka. O rowerku mogę napisać tyle że ma przyjemna pozycje za kierownicą i fajnie zestopniowane przełożenia. Amor tłumi, od siodła tylek nie boli. Coś jeszcze chcesz wiedzieć? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...