Skocz do zawartości

[spotkanie] Rybnik


Ciastkorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
a moze jednak ktos inny by sie w sobote przejechal?

 

i jak, są jacyś chętni na wspólne jeżdżenie? wakajce sa, wiec mam nadzieje, ze ktos sie znajdzie :-) ja jezdze codziennie, zazwyczaj sam, wiec dajcie znac, jesli jest ktos chetny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla Ciebie pozostają weekendy i popołudnia. Co Ty na to? W końcu dalej jeździsz na szosie? :-) Moglibyśmy zrobić jakąś wycieczkę... Np w niedziele (jak jest mały ruch) do Czech, jakieś 150 km spokojnym tempem - są jacyś chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gliwiczanie.pl/aktual/rajd.html

 

a tu pomocny serwis mapowy - jeśli nie dysponujecie czymś sensowniejszym czyli mapą okolicy 1:100 000 w najgorszym razie

 

http://mapa.szukacz.pl/?x=510437.75&y=...0.15&zoom=3

 

jak mowilem, ja jezdze codziennie (aktualnie po szosie), wiec Marcin131 mozemy jechac kiedy chcesz, pisz na gadu 24 601 03 :-) a w weekend za tydzien mozemy jechac z Baksikiem i Siwym (jesli Siwy nie chcesz jechac w ten weekend gdzies), ale na tak daleka przyszlosc sie nie chce umawiac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktos jutro przez Gliwice na Górę św. Anny? 30 km do Gliwic, tam o 9.30 powinien czekac kolega, z ktorym pojedziemy na górkę (kolejne 60 km). razem 180 km. jak tak, to proponuje o 8.00 pod torem 4x (jak ktos sie zdecyduje to niech da znac najlepiej na 661 954 735). zobaczcie temat o wspolnym jezdzeniu Gliwiczan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ktos chętny żeby dziś posmigać ok. 18 ? Wiekszość w terenie i mam zamiar zrobić ~60km :)

 

szkoda, ze dopiero teraz piszesz... a np we wtorek - jest ktos chetny na wspolne smiganie? albo wczesnie rano, albo po poludniu, zeby upalu nie bylo... ze wzgledu na pracujacych - 18.00 na torze 4x - co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...