Skocz do zawartości

[Kask] Profex


darkanian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Już od pewnego czasu przymierzam sie do zakupu kasku. Zawsze podrózowałem w czapeczce z daszkiem, ale dochodze do wniosku, że na dłuższe wyprawy lepiej jednak zaopatrzyć sie w kask. No i tu oczywiście pojawia sie problem wyboru :glare: Kasków jak "mrówków" a ceny niektórych po protu powalają. Potrzebuje kasku tak za około 50zł. Nie mam zamiaru wydawać na kask 1/3 ceny roweru (swoją drogą to niezła paranoja żeby kawałek polistyrenu powlekany plastikiem kosztował 400zł :033: ) na kask.

Co tydzień chyba przeglądam allegro w oczekiwaniu na coś co wydaje( no włąsnie wydaje :glare: ) sie w miarę porządnym kaskiem za rozsadne piniądze.

Wpadłem na allegro na coś takiego.

Niby produkowany na rynek niemiecki i z atestem, ale czy faktycznie bedzie dobrze spełniał swoje funkcje? Pewnie, że lepiej jakikolwiek kask niż żaden, ale niechciałbym kupić jakiegoś bubla.

 

Zastanawiałem sie też na autorem basic za około 60zł, ale w porównaniu do tego prezentuje sie gorzej no i jest droższy. Wiem, że zaraz zbiore joby, że zdrowie i życie jest ważniejsze niż pieniądze, ale ja Was prosze kask rowerowy za 400zł?! :eek: Mój brat na skuter kupił fullface za 70zł (normalny motocyklowy kask). Markowe kosztuje koło 150zł. (np probikera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie sugerujcie się ceną, to, że produkt kosztuję mniej niż 50zł. to nie znaczy, że jest zły, każdy kask chroni, nawet ten za 30zł. i wcale nie prawda, że robi to źle. Drogie skorupy różnią się jedynie ilością otworów, stylistyką i firmą.

 

To jest zdjęcie kasku, który wybrałeś od wewnątrz.

http://www.grupaf1.com.pl/foto/kaski/klips.jpg

 

Jak dla mnie nie ma nic niepokojącego w tym kasku. Normlany kask za normalną cenę, możesz go jeszcze porównać do droższego o 30zł. Authora Basic, zapewne będzie się jedynie różnił il. otworów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...