Skocz do zawartości

Fox 32 Float - spadające cisnienie


endrzer

Rekomendowane odpowiedzi

Jesienią kupiłem cuba z amorkiem:

Fox 32 Float CTD O/C 29, 100mm

w sklepie mi go napompowali pod moją wagę, nie zwracałem uwagi do jakiego ciśnienia ale wydawało się OKi.

 

W październiku i listopadzie tylko kilka razy się na nim przejechałem, bo zimę przejeździłem na starym.

Wczoraj wyprowadziłem cuba z piwnicy i w trakcie jazdy zauważyłem, że dobija mi bardzo. Przy jeździe golenie wystawały tylko na jakieś 2cm.

 

Po zimie się trochę przytyło ale nie aż tak  :woot:

 

W sklepie wspominali mi, że trzeba co jakiś czas dopompować - rzekli raz na pół roku.

Od pompowania w sklepie minęły dokładnie 4 miesiące a ciśnienia prawie nie ma...

Pompowany był przy podobnych temperaturach co teraz mamy. Na mrozie też nie stał, jeśli to ma znaczenie.

 

1. Czy normalne są takie spadki ciśnienia w foxie? Czy też to jakaś wada? W sklepie nie pytam, bo mi pewnie powiedzą, że tak powinno być i tyle :w00t:  Wolę zaczerpnąć wpierw fachowego języka na forum ;)

 

2. Czy do roweru za 5k z foxem powinienem dostać w komplecie pompkę? Teraz już po fakcie ale z ciekawości pytam ;)

 

3. Jaką pompkę polecacie do foxa?

 

PS. Może pytania trywialne ale wcześniej nie miałem roweru z amorkiem powietrznym  :whistling:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...