Skocz do zawartości

[Wyprawa] Pierwszy wspólny wyjazd w góry

Rekomendowane odpowiedzi

No to co może omówmy jakieś szczegóły bo czas leci a ja bym chciał chociaż nocleg zarezerwować :P Generalnie to my byliśmy za początkiem/połową czerwca żeby zrobić wypad przed wakacjami. Preferowalibyśmy zrobić w ten sposób że w środę załatwiamy swoje sprawy a czwartek, piątek, sobota dni przejażdżek i wieczorem w sobotę powrót.

Wszyscy jesteście chętni? Ile osób? Wskażcie miejsce to mogę poszukać jakiegoś noclegu.

Witajcie nadal jesteście chętni na wspólną wyprawe rowerową w Bieszczady ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 lat później...
W dniu 1.04.2016 o 23:04, Pablocjusz napisał:

Siemanko! Dzięki wielki za wszelki odpowiedzi i propozycje :) Nie spodziewałem się że temat się tak rozrośnie. Nie zaglądałem na forum przez dłuższy czas bo zająłem się pisaniem magisterki która nareszcie w końcu skończyłem.
My planujemy wyjazd w czerwcu jakoś na początku gdyż jest też powiązane z tym, że musimy dostarczyć dokumenty do kościoła bo w sierpniu bierzemy ślub w kaplice św. Anny na Płazówce i jeden dzień musimy poświęcić na spotkanie z księdzem. Będziemy jechać autem z Warszawy ale niestety nikogo nie zabierzemy bo nasze auto peugeot 206 ledwo pomieści nasze rowery i bagaż a i tak będzie ciężko bo sam mój rower na kołach 29" z trudem się mieści :)
Zaraz przyjrzę się wszelkim Waszym propozycjom. Annogre dzięki wielkie za mega otwartość i możliwości, nie każdy zaprasza do siebie nie znając i nie widząc ludzi na oczy :)
W razie czego będę atakował na PW.

Ja i moja narzeczona jesteśmy z 90tego. Civikator 87 - Jakub, RideMyBike - Wojtek, Mandrax2150 - Kamil jak najbardziej możemy zrobić sobie wspólny wypad. Może być i również lipiec, nie ma problemu ale najlepiej jakoś na początku bo 29-30 lipca wybieramy się z kolei na Audioriver do Płocka. Myślę, że co do terminu jakoś byśmy się zgrali a co do konkretnego miejsca to dla nas nie ma większego znaczenia. Swoje sprawy możemy załatwić np. wracając lub wyjechać wcześniej i po ogarnięciu tego co musimy możemy dojechać w wyznaczone miejsce. Jeśli nadal nad tym myślicie to my się piszemy i się dostosujemy :)

zyczenia-slubne-2-600x840.jpg

Odnośnik do odpowiedzi