Skocz do zawartości

[wyprawa] Wakacje 2016 - szukam chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:) moje ogłoszenie jest poniżej Twojego (przeczytaj gdy możesz "wyprawa do Paryża"). Ty pewno nie chętny na moją trasę, bo raz że niedawno byłeś w Holandii a dwa że masz tylko 2tyg. Ale może dojdziemy do konsensusu i np może pojechałbyś ze mną część trasy? Np z Paryża do Pragi lub Krakowa? Co Ty na to? Gdy nie znajdę chętnych na całą trasę (ludzie mają problem z urlopem) to może choć po kawałku ktoś będzie że mną jechał? Pozdrawiam Kasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kasia  :) chce odpowiedziec na twoje ogloszenie a mianowicie do Paryza nie bardzo w wakacje duze tłumy w Paryzu bylem i nie bardzo jest fajnie zwiedzac Paryz i owszem trase do Holandi zrobilem nie tak dawno ja ogolnie myslalem teraz o Austrii kiepsko dysponuje w tym roku z urlopem bo przebywam za granica w belgii . Ajak nie znajde chetnych na Austrie , Slowacje i Czechy to sie po kraju powłucze mazury i takie tam 

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema,

 

Wraz z koleżanką również planujemy wakacje 2016 spędzić na rowerach. W zeszłym roku zwiedzałyśmy Austrię, Słowację i Czechy. W tym roku myślimy o wschodnim szlaku rowerowym GreenVelo. Chcemy zacząć od południowej Polski i przemierzyć szlak w ok. 2 tygodnie. Wstępny termin to koniec maja / początek czerwca, ale jest to jeszcze do uzgodnienia.

Ktoś, coś? :)

 

Cześć,

 

Mam dokładnie takie same plany jak wy. Chcę przejechać Green velo i wrócić przez centrum Polski w czerwcu. Jeśli nadal to planujecie to mój nr: 692642308

 

podrawiam

Arek z Siemianowic Śląskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, ja również chciałbym spędzić wakacje na rowerku. Myślałem o przejechaniu Green Velo lub pokręceniu się po Dolnym Śląsku. Może są tu osoby, najlepiej w podobnym wieku (24 lata), chętne na wspólny wyjazd w sierpniu, ewentualnie wrześniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja również chciałbym spędzić wakacje na rowerku. Myślałem o przejechaniu Green Velo lub pokręceniu się po Dolnym Śląsku. Może są tu osoby, najlepiej w podobnym wieku (24 lata), chętne na wspólny wyjazd w sierpniu, ewentualnie wrześniu?

Hej to jak masz ochote na to Green Velo bo ja bede te trase robil od Suwalk do Rzeszowa albo calkiem wschodnia sciana i jeszcze jest jedna opcja aby wybrac sie do Austrii a dokladnie do wiednia jesli chcesz sie czegos dowiedziec to pisz na poczte jac.tab@onet.pl 

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...