Skocz do zawartości

[rękawiczki] co sądzicie o tych dartmoorach?


dzadzar

Rekomendowane odpowiedzi

Też się nad nimi zastanawiam, I stanowczo odradzam kupowanie tych http://www.ridetsg.com/src/products/produc...7&a=1&subarea=3

miałem je przez miesiąc, już w sklepie raziły niedbalskim wykonaniem, tu wystawał sznureczek tam jakiś farfocel i było tego sporo. Może się czepiam ale skóra na palcach miała inne rozmiary. jak obciąłem farfocla to zamiast niego wskakiwały 2 w innych miejscach. Rękawiczki te pierze się do dup* , schodzi z nich farba a potem są wyblakłe a musze nadmienić że prałem je delikanie w rękach. Już wtedy myślałem że popełiłem duży bład ale ratowała te rękawiczki dobra wentylacja. Rękawiczki przegięły ;D gdy wczoraj jadąc zobaczyłem sporą dziurę i to na zewnętrznej stronie rękawic. Nie miałem w nich żadnej gleby !!! Dziura powstała sama z siebie, przedtem jej nie było ! Teraz będę omijał tę firmę TSG szerokim łukiem... I czekam na więcej opini o tych darmoorach bo i cena i wygląd mi odpowiada a jak tam wykonianie ? Też wystają farfocle ?

P.S

za te TSG dałem 130 zł... paranoja za taką cenę mogłem mieć jakieś fajne foxy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...