Skocz do zawartości

[wycieczka] Świnoujście -Hel /2016/


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

Również planuje przejechać wybrzeże Świnoujście - Hel. Termin na który się nastawiam to 29.08 - 2.09.

 

Wyruszam z Krakowa pociągiem w Świnoujściu jestem w południe. 

 

W pierwszy dzień chce dotrzeć do Kołobrzegu  +/- 115km. 

W drugi dzień Kołobrzeg - Rowy +/- 140km

W trzeci dzień Rowy Hel +/- 145 km

Kolejne dni to wypoczynek lub ewentualnie pętelka do trójmiasta.

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych

 

Bez urazy ale troszke za mało policzyłeś km .Na 3 dni nie realne przejchać szlakiem. Chyba że drogami wojewódzkimi , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szlak Latarni Morskich wydaje się fajną sprawą. Chętnie bym spróbowała ale szosówką raczej nie przejedzie, czy się mylę?

 

Hehe przejechac  to by się przejechało ale  nie radzę, najlepszy rower na r-10 to mtb. Aczkolwiek znajoma przejechała trekingiem a podobno były dziewczyny które na mieszczuchach jechały.

Ale kolarką będziesz więcej prowadziła jak jechała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, 

Planuje przejechać, trasę Świnoujście - Hel startując pod koniec sierpnia najlepiej 27.08 ale to nie jest sztywny termin. Myślę, że jadąc 100 km dziennie przez 4 dni damy radę przejechać trasę, tempo raczej turystyczne- to ma być przyjemność. Deszcze ani upały mi nie straszne, zimna nie lubię no ale to tylko kilka dni więc dam radę jeżeli będzie trzeba :) . Jeżdżę rowerem typu cross. Noclegi raczej kwatery, ale namiot też mam i mogę spać w namiocie również.

Gdyby był ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu na PW, Najlepiej ludzie z Małopolski bo można by jechać razem do  Świno-ścia, lub zrobić spotkanie przed wyprawowe :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie my już wyjechaliśmy i powróciliśmy jechaliśmy trasą wzdłuż morza ścieżkami rowerowymi, lasami, polami bardzo mało było głównej drogi a jak już to dlatego że innej drogi nie było = pamiętajcie nie jedźcie przez Kluki ( tak nam mówiono ) pojechaliśmy bo innej drogi nie było a tam co... bagno i bagno , pożarły nas komary , muchy końskie i brat stracił dętkę i oponę ale na szczęście blisko był sklep rowerowy jedyne 4km pieszo z rowerem na barkach = kierujcie się na Żelazo i Wierzchocino i dalej na Główczyce i na Łebę . 

Przygotujcie się na wyprawę wzdłuż morza nie jest to droga równa non stop w górę i dół , płyty betonowe, kocie łby, piach, lasy i super widoki ... oraz szlaki przez plażę co polecam - wstęp dla studentów to jedyne 3 zł / normalny 6 zł (Słowiński Park Narodowy) a jedziecie od Rówka aż do Smołdzińskiego lasu non stop lasem :)

 

Pozdrawiam i powodzenia w kręceniu kilometrów JK

 

 

post-188547-0-13989200-1471291255_thumb.jpg

post-188547-0-20975700-1471291300_thumb.jpg

post-188547-0-80169200-1471291346_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Klukami te torfowiska da się ominąć jadąc z Kluki na Skórzyno-Zgierz-Izbica. Tylko pamiętać żeby w klukach po skręcie w prawo na rowerową trase jechać cały czas na prawo, nie skręcać w lewo na torfowisko tak jak leci ścieżka rowerowa.

Jak co tu poglądowa trasa https://www.endomondo.com/users/2883506/workouts/774065547

 

PS. W Klukach byłem juz po godz. 19 i dużo rowerzystów z tej trasy się wracało, ale kilka osób przyjechało, podebatowaliśmy co robić i w siedmiu sprawdziliśmy te trasę objazdową i dało radę przejechać na spokojnie.

Edytowane przez Ludo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...