Skocz do zawartości

[kask] Rem Line Sierra Nevada


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Od wczoraj jestem posiadaczem tego kasku :D

 

15-08-06_1208.jpg

 

Trochę danych B)

 

* system dopasowania: Close Lock

* konstrukcja: Double-mold

* wentylacja: 23 otwory

* cechy: odpinany daszek

* rozmiar: 54-61 cm

* waga: 240 g

* kolor: biało-karbonowy

 

Cena katalogowa tego kasku to 199zł. Jednak po małej znajomości dostałem zniżke 20zł :P

 

Wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie, styropian nie odstaje, nie ma odprysków farby itp. Jego chyba największa zeletą jest konstrukcja double-mould, co zapewnie większe bezpieczenstwo w razie spotkania z przeszkoda :glare: Na pochwałę zasluguje wentylacja kasku. 23 otwory wentylacyjne robią swoje, a 3 otwory z tylu glowy powoduje, ze sie ona nie poci :P Wnetrze kasku wylozone jest gąbką. Jak na ta klase cenową jego waga jest calkiem mała, mianowicie 240g. Kasku prawie nie czuc na głowie, idealnie dopasowuje się do kształtu naszej czaszki ;) Na pasku pod szyja znajduje sie podbrodek, ktory znacznie umila jazde :) Z tego co udalo mi sie dowiedziec od sprzedawcy, to kask ten jest produkowany przez firme produkujaca kasku Rudy Project :P W komplecie dodawany jest pokrowiec na kask. Kask jest pokryty biała farba, ktora w zalezności od kata patrzenia i oswietlenia zmienia barwe na delikatnie fioletowa :D

 

Podsumowując. Jezeli komus zelezy na w miare tanim, a dobrym kasku, to jest to propozycja godna polecenia. Z powodzeniem moze konkurowac z modelami kasków Giro, czy MET, oczywiście tych z nizszych połek cenowych.

 

Niestety strona producenta nie działa :) (mozliwe, ze tylko tymczasowo) Mimo wszystko podaje link: www.remline.it

 

Chętnych zapraszam do zobaczenia kolejnych zdjęc kasku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...