Skocz do zawartości

[rower/opinie] Trek X-caliber 9 2015


Adik_Kal

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy obciac z obu stron. Kierownica ma "markery" widoczne po zdjeciu chwytow.

 

 

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanko. Bo chciałbym sztycę na wymienić w tym rowerze. W chwili obecnej jest Bontrager SSR, 2-bolt head, 27.2mm, 12mm offset . Chciałbym zamienić ją na Sztyce Ritchey WCS Carbon link tutaj: http://allegro.pl/sztyca-ritchey-wcs-carbon-27-2-31-6-kup-teraz-i5749114297.html . Moje pytanie brzmi, jaką musiałbym kupić, aby pasowała do tego roweru ? Do wyboru są takie rozmiary:

- 27,2mm- 350mm z offsetem 20mm lub bez

- 30,8mm- 350mm z offsetem 20mm lub bez

- 31,6mm- 350mm z offsetem 20mm lub bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjaśnie o co mi chodzi. Chciałbym założyć ręczną blokade/zwalnianie amortyzatora, abym podczas jazdy nie musiał się schylac i przełączać, wole miec to przy kierownicy. Jest mozliwosc zalozenia czegos takiego ? Jak tak to jak to sie nazywa ? Myslalem, ze wlasnie pushlock/poplock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjaśnie o co mi chodzi. Chciałbym założyć ręczną blokade/zwalnianie amortyzatora, abym podczas jazdy nie musiał się schylac i przełączać, wole miec to przy kierownicy.

Wiem. Domyśliłem sie że chcesz załozyć manetkę po tym ze wrzuciłeś link do aukcji z manetką i zapytałes czy da się ją założyć.

 

Myslalem, ze wlasnie pushlock/poplock

To tylko nazwa manetki. Zeby ją zainstalować musisz wymienić cały tłumik na taki który jest z nimi kompatybilny. Ten który jest zainstalowany seryjnie w tym Treku nie jest. Na ten temat musisz pogadać ze sprzedawcą bo prawdopodobnie jest to ingerencja która moze naruszac w nowym rowerze gwarancje.

I może zastanów się czy nie potrzebujesz innego roweru? Kupujesz, a potem od razu sztyca za 3 stówy, upgrade amora za min. drugie tyle. Może lepiej wząć wyzszy model albo zupełnie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...