Skocz do zawartości

[rower]Szosa do 1000 zł


kowal119

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje używanej szosówki do 1k zł, ewentualnie do 1500 nówka. Co moglibyście polecić w tej klasie cenowej?? Bo przepatrzyłem bardzo dużo ofert allegro i nie wiem na co się zdecydować. Chciałbym żeby był to rowerek na shimano 105, ewnetualnie nówka to na campagnolo xenon lub shimano sora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wrocławiu w Koeing serwis, w warszawie jest nieco drożej - 1300zł, ale zawsze możesz się targować ( http://rowery-happy.pl/product_info.php?cP...products_id=717 ). Teraz w sklepach powinieneś się spodziewać ok.30% obniżek - poza tym jezeli zaproponujesz, ze kupisz w tym sklepie jeszcze osprzęt SPD wtedy mozesz jeszcze wytargować lepsze warunki.

 

co do tanich kalarek jeszcze możesz dostać w miarę tanio nowego Vertec'a 7005lau w cenie 1000zł - taką ofertę daje jakaś firma z pod krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wrocławiu w Koeing serwis, w warszawie jest nieco drożej - 1300zł, ale zawsze możesz się targować ( http://rowery-happy.pl/product_info.php?cP...products_id=717 ). Teraz w sklepach powinieneś się spodziewać ok.30% obniżek - poza tym jezeli zaproponujesz, ze kupisz w tym sklepie jeszcze osprzęt SPD wtedy mozesz jeszcze wytargować lepsze warunki.

 

co do tanich kalarek jeszcze możesz dostać w miarę tanio nowego Vertec'a 7005lau w cenie 1000zł - taką ofertę daje jakaś firma z pod krakowa.

Ja bym właśnie potrzebował w Krakowie. I spd też potrzebuje, tylko chyba buty kupię sobie odzielnie. A co myślisz o rowerku sport 2 z decathlona?? Moze poczekac do jesieni z zakupem. Znalazlem w komisie bikershopa w Krakowie używaną bianchi na pełnym shimano 105za 700 zł. Rowerek zdaje mi sie super ale ryzyko kupna używanego sprzętu jest oczywiste, ale w bianchi mam 9 biegów na kasecie a w tej meridce chyba 7-biegowy wolnobieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na 2x7 to tylko Sora zostaje. A cena i tak nie mała. A z kolej przejście na 8/9 biegów wiąże się z modernizacją tylniego koła (piasta).

Ta bianchi jest w Krakowskim komisie. Gość mówi, że może mi opuścić cenę do 650 zł. Napęd jest w bardzo dobrym stanie, wszystko proste, nasmarowane, widac ze rowerek był zadbany. Ma parę lat, ale koła nie mają centry dużej, a w komisie powiedzieli mi, że w serwisie za darmo mi wycentrują. Rower waży niecałe 10 kg jak mówi sprzedawca, lakier jest nienaruszony, na rurkach bianchi columbus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...