Skocz do zawartości

[amortyzator] kolekcja Suntour 2016-2021

ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Często zadajecie mi pytania dotyczące nowych amorków na 2016. Z miłą informacja chciał bym was poinformać że już są dostepne amortyzatory z kolekcji 2016. Co do cen sa trochę droższe lecz sie opłaca, np. Raidony białe są z białą koroną i wszystkie Raidony maja już sterówkę 1/1/8" aluminiowa

JEŚLI MACIE WIĘCEJ PYTAŃ W SPRAWIE NOWOŚCI I SPRAW TECHNICZNYCH TO PISAĆ. Z CHĘCIA POMOGĘ

Odnośnik do odpowiedzi

Co do amortyzatorów trekingowych nie ma żadnej róznicy. Wciąż są te same lecz nowszej produkcji. Suntour jest skupiony ogólnie w Amortyzatorach MTB

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość abyś podawał także wagę amorków? Jakoś nie znalazłem informacji o produktach na 2016 nawet na stronie producenta.

Edytowane przez Sgral
Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo Ci dziękuję za informację.

Masz także w ofercie Amortyzator Epixon XC RL-R 29 Oś 9mm Czarny 2016. Cena jest trochę wyższa, ale czy warto skusić się na epixona zamiast Raidona?

No i jak z wagą epixona? Może i zdjęcię wstawisz do oferty...?:)

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jak był byś w stanie wyłozyć na Epixona to zdecydowanie wejś tego nowedo Epixona. Pod 29" to waga ok 1850-1900gram. Pod 26"  to ok 1680gram  Fotek akurat nie mam jak zrobić

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam do kiedy jest przewidywana promocja na amorki? Chodzi mi o epicona 29 oś 15 taper czarny. Jaka jest różnica między wersją 2015 a 2016 i jaka cena tej drugiej? a i jeszcze czy dostępny jest kolor czarny mat ?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma i nie będzie promocji gdyż Epicony już się dawno wyprzedały. Teraz są tylko Epixony - Następcą Epicona. Lecz pod 29" to te amorki bardzo szybko schodzą przy normalnej cenie i nie zapowiada się jakaś promocja

Co do kolekcji 2016 Epixonów pod oś 15mm to będzie dostępna dopiero w czerwcu, bo ta co właśnie weszła w ten poniedziałek już się wyprzedała.. Dostepne są tylko z 2015 koloru białego. 

Odnośnik do odpowiedzi